Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (5 – 9 грудня)

12 Грудня 2022

Чим жили українські банки і бізнес протягом минулого тижня, скільки корисного та важливого зробили, як змінилися їхні фінансові показники, яка ситуація з клієнтами, продуктами та відділеннями, які нові проєкти запустили – про це та інше вони розповідають у рубриці-дайджесті «Банківський тижневик» на Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

Пресслужба ПУМБ:

На минулому тижні ПУМБ запропонував соціальну картку для виплат всеКАРТА. Відтепер отримувати пенсії та інші соціальні виплати стало ще зручніше – достатньо звернутися до найближчого працюючого відділення ПУМБ. Для відкриття соціальної картки необхідно мати лише паспорт громадянина України (або документ, який його замінює) та довідку про присвоєння індивідуального податкового номеру (ІПН). Співробітник ПУМБ оформить усі необхідні документи та передасть заяву про відкриття соціального рахунку у Пенсійний фонд.

Тарифи та умови соціальної карти всеКАРТА:

  • 0% відкриття та обслуговування
  • 0% поповнення картки будь-яким способом (можлива комісія іншого банку)
  • 0% зняття готівки у банкоматах України
  • 0% отримання готівки у касах ПУМБ

Також власники соціальної картки всеКАРТА можуть отримати додатковий дохід – до 7% на залишок з депозитом «Вільний»

Соціальна картка всеКАРТА – безкоштовна картка для отримання соціальних виплат, яка дозволяє зручно отримувати гроші та економити.

люди_карта

otpbank-icon

Пресслужба ОТП Банку:

Минулого тижня ОТП Банк провів День донора у головному офісі у м. Києві на вул. Жилянській, 43. Для забору крові у добровольців до банку завітала виїзна бригада медиків Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова.

Кров здав голова правління банку Володимир Мудрий та ще понад тридцять працівників. Це вже традиційна акція для ОТП Банку, попередній День донора відбувся наприкінці серпня цього року.

Також ОТП Банк розширив перелік партнерів, де клієнти – фізичні особи можуть оформити розстрочку «Скибочка», тепер у ньому є інтернет-магазин Rozetka.

Придбати товар у розстрочку можна як на сайті, так і у мобільному додатку Rozetka, на суму від 300 грн до 100 тис. грн, терміном до 9 місяців.

Для того, щоб оформити розстрочку «Скибочка» в Rozetka, треба знайти логотип ОТП Банку біля товару, обрати «ОТП Банк: Оплата частинами», вказати бажаний термін розстрочки і підтвердити її оформлення. Також слід заздалегідь перевірити свій ліміт розстрочки у мобільному додатку банку.

Усі деталі про розстрочку «Скибочка» можна дізнатися за посиланням.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: