Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (6-10 лютого)

13 Лютого 2023

Чим жили українські банки і бізнес протягом минулого тижня, скільки корисного та важливого зробили, як змінилися їхні фінансові показники, яка ситуація з клієнтами, продуктами та відділеннями, які нові проєкти запустили – про це та інше вони розповідають у рубриці-дайджесті «Банківський тижневик» на Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

Пресслужба Альянс Банку:

Альянс Банк приєднався до програми Power Banking, створеної за ініціативи НБУ та обладнав 14 відділень потужними генераторами для того, аби і надалі надавати фінансові послуги клієнтам своєчасно та якісно, навіть у разі критичної ситуації з електропостачанням та (або) його тривалої відсутності.

Чергові відділення Альянс обладнані потужними генераторами. Це дозволяє нам і надалі надавати якісні банківські послуги для кожного клієнта. Незважаючи на важку ситуацію в країні, ми працюємо заради підтримки фінансової системи, економіки та разом з вами щодня наближаємо Перемогу.

Послуги, які надаватимуться у відділеннях:

  • Отримання готівки (банкомати, каса)
  • Платежі, переказ коштів (каса, термінали самообслуговування)
  • Обмін валют при наявності готівкової валюти в касі
  • Консультації менеджерів з фінансових питань

Для уточнення інформації, а також з будь-яких інших питань щодо обслуговування клієнтів в Альянс банку, звертайтесь до чат-підтримки (цілодобово).

Пресслужба Сoncord Fintech Solutions:

Concord Fintech Solutions профінансувала виробництво українських інноваційних інженерно-саперних систем для ЗСУ на 1,7 млн грн.

Командування Сил Територіальної Оборони вже в лютому отримає партію з перших 35 комплексів радіоліній керування вибуховими пристроями. На даний час це найбільша виготовлена партія. Ці комплекси є інноваційною українською розробкою та суттєво перевищують за показниками ворожі аналоги. Саперна система може працювати в умовах радіоелектронної боротьби (РЕБ) та підривати об’єкти на відстані до 4 км.

За системну підтримку української армії представники фінтех-екосистеми – співзасновниця Concord Fintech Solutions  Олена Сосєдка,  Голова правління ConcordBank Юрій Задоя, керівниця Биржі Благодійності «ДоброДій» Лоліта Кузіна – отримали пам’ятні подяки від командування сил ТРО ЗСУ.

З початку повномасштабного вторгнення завдяки юнітам та клієнтам Concord Fintech Solutions було передано обладнання, амуніції, техніки для ЗСУ, а також гуманітарну допомогу на більш ніж 100 млн грн. За підтримку української армії Олена Сосєдка – співзасновниця CFS – раніше була нагороджена відзнакою від Міноборони України.

«Як фінтех, ми маємо різні можливості сучасних технологій, які дозволяють наближати Перемогу. Наші IT-спеціалісти долучаються до кібервійська. Наш цифровий банк NEOBANK для всіх став для клієнтів зручною платформою для благодійності та підтримки ЗСУ. Завдяки цьому, підрозділ української армії отримав дрон-бомбардувальник “Кажан” вітчизняного виробництва. Вже більше 8-ми років працює наша діджитал-Біржа Благодійності «ДоброДій», яка є потужним оператором допомоги армії та лікарням. Ми постійно задовольняємо запити наших захисників та медиків. В цей час важливу роботу виконують українські конструктори та виробники, які створюють і модернізують технології для захисту України. Тому ми бачимо співпрацю із ними корисною для України ще й у напрямку розвитку інноваційного потенціалу, створюючи разом прогресивні технології для нашої Перемоги» – зазначає Олена Сосєдка.

Крім того, минулого тижня ConcordBank анонсував акцію безкоштовного обслуговування зарплатних карток протягом 6 місяців. Корпоративні клієнти, які підключать зарплатний проєкт у ConcordBank, отримують безкоштовне обслуговування поточного рахунку протягом півроку.

Вигідно для бізнесу, зручно для працівників:

  • отримання всіх видів виплат — заробітної плати, авансів, премій, лікарняних;
  • оперативне обслуговування розрахунків та операцій за картками завдяки власному процесинговому центру;
  • віддалене обслуговування та керування розрахунками через систему інтернет-банкінгу;
  • зарахування виплат на картки інших банків тощо.

Пропозиція діє до 31.03.2023 року.

Пресслужба Ідея Банку:

9 лютого в O.Bank 2.0, офіційному мобільному додатку Ідея Банку, розпочалась акція «Безмежна вигода в O.Bank 2.0» — відтепер власники цифрової кредитної картки О.Картка+, зареєстровані в додатку O.Bank 2.0,  мають змогу отримувати 1,5% кешбеку за всі розрахунки від 50 грн, виконані за рахунок кредитного ліміту. Також нові користувачі мобільного додатку O.Bank 2.0 отримають 100 грн бонусу за першу торгову транзакцію з О.Картки+ за рахунок кредитних коштів на суму від 200 грн.

банковская карта

Щоб відкрити цифрову О.Картку+ і взяти участь у акції, потрібно завантажити додаток O.Bank 2.0 в App Store або Google Play) і пройти дистанційну реєстрацію через Дію. Для успішної реєстрації потрібно мати ІПН та ID-картку або закордонний біометричний паспорт у застосунку «Дія», а також активований Дія.Підпис.

100 бонусних гривень та кешбеки за поточний календарний місяць будуть нараховуватись просто на рахунок О.Картки+ до 10 числа наступного місяця. Загальна сума винагороди, яку можна отримати за один календарний місяць — 200 грн (до відрахування податків і зборів).
Термін проведення акції «Безмежна вигода в O.Bank 2.0»: з 9 лютого по 31 березня 2023 року.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: