Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (7-11 листопада)

14 Листопада 2022

Чим жили українські банки і бізнес протягом минулого тижня, скільки корисного та важливого зробили, як змінилися їхні фінансові показники, яка ситуація з клієнтами, продуктами та відділеннями, які нові проєкти запустили – про це та інше вони розповідають у рубриці-дайджесті «Банківський тижневик» на Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

Пресслужба ПУМБ:

Минулого тижня ПУМБ запровадив онлайн-відкриття рахунку ФОП у з ідентифікацією через застосунок Дія! Процес повністю автоматизований та не займає багато часу. Вже через 5 хвилин підприємець матиме доступ до свого нового рахунку у ПУМБ. Усе, що необхідно зробити – завантажити на смартфон мобільний додаток «ПУМБ Digital Business»,  (Android або іOS) або пройти реєстрацію на сайті DIGITAL ПУМБ. Встановлений застосунок Дія з доступними цифровими копіями документів (ID- карткою або закордонним паспортом) допоможе пройти швидку ідентифікацію без жодних паперів.

Попри війну, банк продовжив підтримувати українців і запустив новий депозитний продукт у гривні – депозит «Сталевий» з процентною ставкою від 12% до 16% (залежить від строку розміщення депозиту). Мінімальна сума депозиту – 500 грн. Строк депозиту: 1, 3, 6 або 12 місяців. Виплати відсотків по депозиту – щомісячно. Поповнення – без обмежень, протягом усього строку дії депозиту. Депозит не передбачає автопролонгації, капіталізації та дострокового повернення. Програма лояльності ПУМБ – не застосовується.

депозитарий

Депозит «Сталевий» можна відкрити як онлайн у додатку ПУМБ Online, так і у відділеннях банку у період з 7 листопада по 30 грудня 2022 року (включно).

otpbank-icon

Пресслужба ОТП Банку:

Минулого тижня ОТП Банк відновив надання нових лімітів за продуктом овердрафт «Гостинний». Таким чином, діючі клієнти банку – мікро та малий бізнес зі стабільними надходженнями на поточний рахунок мають змогу отримати ліміт овердрафту.

Овердрафт «Гостинний» – продукт для клієнтів мікро та малого бізнесу з річними продажами від 1,5 млн грн до 100 млн грн. У межах цього продукту клієнти можуть отримати короткострокове фінансування до 2,5 млн грн, що надає компанії можливість здійснювати оплату понад залишок коштів на поточному рахунку.

Основні переваги овердрафту «Гостинний» – це швидке прийняття рішення – 3 дні для отримання кредиту, відсутність комісії за встановлення ліміту овердрафту, гнучкість у перегляді та збільшенні лімітів, а також  відсутність застави і поруки.

Більш детально ознайомитись з умовами овердрафту можна за посиланням.

Пресслужба Unex Bank:

Unex Bank продовжує активно працювати над впровадженням нових цифрових каналів надання банківських послуг. Минулого тижня ми відкрили доступ для всіх українців до оформлення онлайн-депозитів. Фактично, це перший в Україні справжній онлайн-депозит, до якого мають прямий доступ усі приватні особи, що мають застосунок Дія.

Ми відмовилися від «стандартного» для ринку підходу, за яким відкриттю депозиту передує встановлення додатку на смартфон або видача картки кожному новому клієнту. За нашим алгоритмом клієнт проходить оформлення саме депозиту, розпочинаючи з вибору умов вкладу. Крім того, ми переглянули й механізм внесення коштів на депозит. Вкладнику не треба робити жодних додаткових дій, як тільки на картці, яка відкривається безкоштовно у фоновому режимі під час оформлення вкладу, буде акумульовано зазначену клієнтом суму, вклад поповниться автоматично.

Весь процес займає не більше 10 хвилин. Усі необхідні процедури верифікації та ідентифікації проходять дистанційно, за допомогою застосунку Дія, а договори підписуються Дія.Підпис. Фактично оформлення вкладу доступне всім українцям з будь-якої точки світу та у будь-який час доби. Наразі це особливо важливо з огляду на перебої в електропостачанні та повітряні тривоги, що обмежує доступ клієнтів до відділень фінустанов.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: