Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (8-12 травня)

15 Травня 2023

Чим жили українські банки і бізнес протягом минулого тижня, скільки корисного та важливого зробили, як змінилися їхні фінансові показники, яка ситуація з клієнтами, продуктами та відділеннями, які нові проєкти запустили – про це та інше вони розповідають у рубриці-дайджесті «Банківський тижневик» на Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

Пресслужба БАНКУ ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ:

Велике оновлення в системі дистанційного обслуговування iFOBS/BIS online для бізнес клієнтів БІЗБАНКУ – для зручності роботи з платежами в національній та іноземній валюті, а також для перегляду інформації по кредитах та депозитах, минулого тижня впроваджено оновлений модуль. За допомогою модуля клієнтам банку доступні такі функції:

 • створення, підписання та проведення платежів та документів в національній валюті;
 • підписання платежів та документів в іноземній валюті, створених в win32 та web – версіях iFOBS/BIS online;
 • перегляд залишків на рахунках та параметрів кредитних угод;
 • перегляд залишків на депозитних рахунках та параметрів депозитних угод;
 • створення, перегляд, зберігання в смартфоні та відправлення на електронну пошту виписок по рахунках;
 • перегляд загальної інформації про курси валют, відділення та банкомати Банку.;
 • створення та відправлення повідомлень Банку та інш.

Крім того, на Київському відділенні №2 за адресою: 03150 м. Київ, вулиця Велика Васильківська, 65 відновлено послугу надання в оренду індивідуальних банківських сейфів.

Пресслужба Банку Кредит Дніпро:

Минулого тижня Банк Кредит Дніпро передав компʼютерну техніку для військової частини. Наші славні ЗСУ захищають нашу неньку, а ми робимо все можливе, щоб підтримати їх і пришвидшити нашу перемогу. Ми відгукнулися на прохання  нашого колеги, який наразі захищає наш з вами спокій у лавах Збройних сил, допомогти і надати його військовій частині офісну техніку. Закуплену техніку вже передали у військову частину.

За останній рік банк передав для допомоги армії та територіальним громадам десятки одиниць техніки і меблів та автомобілі на сотні тисяч гривень.

Безмежно дякуємо всім нашим захисникам, всім нашим героям за кожен день, за кожен світанок і чисте небо. Перемога неодмінно буде за нами!

Пресслужба Concord Fintech Solutions:

Біржа Благодійності «ДоброДій» за підтримки першої в Україні відкритої фінтех-екосистеми Concord Fintech Solutions, та у партнерстві з Міжнародний благодійний фонд “Ua.Nova” передали військовослужбовцям 82 десантно-штурмової бригади ЗСУ мобільний пересувний шиномонтажний комплекс вартістю 1 200 000 грн.

Міні-станція технічного обслуговування колісної військової техніки відтепер може достатньо швидко опинитися в доступі там, де потрібно, і проводити базові ремонтні роботи автомобілів у польових умовах. Такий пересувний шиномонтаж значно спрощує логістичні витрати та зберігає ресурси, найголовніший з яких – час.З новим мобільним шиномонтажем бійці 82 ДШБ матимуть більше можливостей для маневрів та ефективного виконання бойових задач.

Крім того, Біржа Благодійності “ДоброДій” спільно з ConcordBank передали трьом підрозділам ЗСУ спеціальне обладнання – квадрокоптери, безпілотні літальні апарати, тепловізори та засоби зв’язку – загальною вартістю майже 2 мільйони гривень. Зокрема:

 • ударний дрон SkyFall Vampire GEN1, вартістю 434 700 грн
 • аеророзвідувальний комплекс DJI Matrice 300 RTK з тепловізором вартістю 1 047 804 грн
 • квадрокоптер DJI Mavic 3 Fly More Combo вартістю 101 920 грн
 • 4 тепловізори ThermEye Cyclops 335 на загальну суму 233 000 грн
 • 4 рації Motorola MotoTRBO DP4800е VHF на загальну суму 149 200 грн

Зробити свій внесок для підтримки ЗСУ та перемоги України можуть усі небайдужі.  Долучитись до постійного проєкту зі збору коштів на потреби ЗСУ можна за посиланням.

Крім того, в рамках всеукраїнської кампанії з платіжної безпеки #ШахрайГудбай ініційованої НБУ, Банк Конкорд продовжує публікувати корисні поради та правила з фінансової безпеки на своїй сторінці у фейсбук.

Банк також нагадує, якщо ви стали жертвою шахрайства в мережі інтернет, заповніть форму зворотного зв’язку на сайті кіберполіції. Більше інформації про правила платіжної безпеки на сайті #ШахрайГудбай.

Пресслужба ПУМБ:

Минулого тижня ПУМБ приєднався  до проєкту єВідновлення – державної програми допомоги за пошкоджене внаслідок бойових дій житло, яке не було відремонтоване раніше та підлягає відновленню.

Власники картки єВідновлення від ПУМБ гарантовано отримають бонус на відновлення в розмірі 500 грн, який можна вивести на картку після зарахування виплати від держави, а також кешбек у категорії єВідновлення + в розмірі 2% на товари для будівництва та ремонту.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: