Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (9-13 січня)

16 Січня 2023

Чим жили українські банки і бізнес протягом минулого тижня, скільки корисного та важливого зробили, як змінилися їхні фінансові показники, яка ситуація з клієнтами, продуктами та відділеннями, які нові проєкти запустили – про це та інше вони розповідають у рубриці-дайджесті «Банківський тижневик» на Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

otpbank-icon

Пресслужба ОТП Банку:

Минулого тижня ОТП Банк передав до «Київського міського центру нефрології та діалізу» дефіцитні витратні матеріали для апарату гострого гемодіалізу на суму близько 1 млн грн. Проєкт реалізовано на платформі благодійної ініціативи OTP Bank Helps Ukraine. Кошти пожертвували 170 благодійників із 16 країн світу.

Нагадаємо, серед чисельних попередньо реалізованих заходів у межах проєкту OTP Bank Helps Ukraine – придбання двох апаратів ШВЛ для Першого мобільного шпиталю ім. Пирогова, закупівля двох комплектів захисного одягу від рентгенівського опромінення в хірургію Міської клінічної лікарні №6 Дніпровської міської ради, ініціатива «Збери дитину-переселенця до школи» для дітей з родин переселенців Донецької та Луганської областей, збір необхідної суми для облаштування укриття у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей у с.Хмільниця на Чернігівщині, придбання комплектів постільної білизни для Cмілянського будинку-інтернату, а також великий проєкт «Дітям героїв». У його межах OTP Bank Helps Ukraine спільно з естонською онлайн-галереєю сучасних картин plARTform організували онлайн-аукціон картин українських художників «Обличчя, кольори та тіні війни» та провели збір коштів для дітей героїв, які загинули, захищаючи Україну.

Пресслужба NEOBANK:

NEOBANK для всіх представили на Великій щорічній конференції UKRAINE ECONOMIC OUTLOOK. Партнером заходу виступила відкрита фінтех-екосистема Concord Fintech Solutions, до складу якої входить цифровий банк NEOBANK та класичний ConcordBank.

NEOBANK для всіх разом з клієнтами та партнерами зібрав 437 тис. грн, на які придбав і передав для ЗСУ унікальний безпілотник «Кажан». БПЛА вже готовий виконувати бойові завдання у лавах Батальйону спеціального призначення «Донбас» в/ч 3035, яким з перших днів війни опікується Біржа Благодійності «ДоброДій», яка також входить до екосистеми CFS.

Протягом тижня клієнти NEOBANK для всіх змогли зібрати 70 тис. грн на закупівлю теплого одягу для ЗСУ. Серед усіх, хто підтримав благодійну ініціативу банку та зробив донат на суму  від 100 грн був проведений розіграш 10 браслетів з останньої партії металу заводу «Азовсталь» – справжнього символу незламності українців. Збір коштів на теплі речі триває до кінця січня. Долучитися можна за посиланням або через донат на Біржу в додатку NEOBANK для всіх.

Пресслужба СoncordBank:

Чергові відділення ConcordBank  тепер працюють у спільній мережі POWER BANKING.

ConcordBank підтримав ініціативу Національного банку України з обєднання системних банків країни в єдину мережу POWER BANKING, аби працювати та надавати клієнтам банківські послуги навіть у критичній ситуації під час блекауту. В умовах блекауту у відділеннях мережі POWER BANKING для всіх клієнтів буде доступний певний перелік нагальних банківських послуг, а саме: отримання готівки, платежі, переказ коштів, обмін валют, консультації менеджерів з фінансових питань.

Відділення мережі POWER BANKING обслуговують клієнтів всіх банків незважаючи на те, клієнтом якого банку вони є. Впізнати відділення спільної банківської мережі можна за спеціальним маркуванням «POWER BANKING» на вході. Також графік роботи відділень ConcordBank продовжено на 1 годину.

Інтернет-еквайрінг  банку ConcordPay запустив сервіс платежів за QR-кодом, який дозволяє приймати оплату за будь-який товар чи послугу навіть в умовах блекауту. Приймати безготівкові оплати швидко і безпечно в умовах відсутності світла можна завдяки розміщенню QR-коду у торговій точці чи на вашому сайті.

Переваги приймання платежів через QR-код:

1) Приймання платежів через смартфон або за допомогою роздрукованого QR.

2) Приймання платежів без торгових терміналів.

3) Відсутність потреби в додатковому персоналі для збору коштів.

4) Відсутність додаткової інтеграції для користування сервісом.

5) Контроль оплат в онлайн-режимі в особистому кабінеті.

6) Інформування про успішну оплату через email або telegram.

7) Доступність сервісу навіть за відсутності світла.

QR-код або постійне посилання на сторінку оплати можна самостійно налаштувати в особистому кабінеті ConcordPay.

Пресслужба ПУМБ:

На минулому тижні ПУМБ, турбуючись про комфорт та безпеку клієнтів, продовжив дію всіх платіжних карток (дебетових та кредитних) банку до кінця березня 2023 року.

У разі закінчення терміну дії, картки ПУМБ продовжать працювати як для оплати покупок та послуг, так і для отримання готівки. Також, буде доступною оплата через смартфон, використовуючи електронний гаманець GPay або Apple Pay. Можливі обмеження на операції, які вимагають введення терміну дії картки. Наприклад, під час оплати в мережі Інтернет.

Якщо ж клієнт ПУМБ все ж таки потребує перевипуску карти, то зробити це можна наступними способами:

  • замовити віртуальну карту у ПУМБ Online (лише для дебетових карток)
  • у ПУМБ Оnline замовити нову картку та отримати у найближчому відділенні Нової Пошти або поштоматі. Вартість та строк доставки дебетових карток ПУМБ  регулюються поштовим оператором. (сервіс доступний лише для дебетових карток)
  • у найближчому працюючому відділенні банку оформити нову картку.

Пресслужба Радабанку:

Минулий тиждень був ознаменований значною подією для РАДАБАНКу. «Financial Club»  представив аудиторії нове дослідження – «25 ПРОВІДНИХ БАНКІВ УКРАЇНИ ПІД ЧАС ВІЙНИ», в якому РАДАБАНК посів 20 сходинку, що на 1 позицію вище ніж минулого року. Враховуючи, що на сьогодні на банківському ринку залишилося 67 гравців, 20 сходинка – це підтвердження вірно обраної стратегії розвитку та рух у вірному напрямку, що стало можливим завдяки нашим клієнтам, партнерам та команді РАДАБАНКу.

Також минулого тижня ми повідомили нашим клієнтам про автоматичне подовження терміну дії карток РАДАБАНКу до кінця лютого 2023 року задля зручності та комфорту в користуванні платіжним засобом.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: