Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (1-5 серпня)

08 Серпня 2022

Чим жили українські банки протягом минулого тижня, скільки корисного та важливого зробили, як змінилися їхні фінансові показники, яка ситуація з клієнтами, продуктами та відділеннями – про це та інше вони розповідають у рубриці-дайджесті «Банківський тижневик» на Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

Пресслужба ОТП Банку:

ОТП Банк запустив продовження акції «Бути вільним 2.0!», яка триватиме до 31 серпня 2022 року. Умови залишаються незмінними: в акції можуть брати участь теперішні та нові клієнти банку, які відкриють депозитний або ощадний рахунок на суму від 10 тис. грн, або поповнять раніше відкритий ощадний рахунок в ОТП Банку на таку ж суму.

Протягом 4 тижнів банк розіграє між учасниками акції два електроскутери CityCoco Clasic 1500W 60W 20A – покращену модель, яка в комплекті має два швидкозмінних акумулятори та зручне сидіння для поїздок удвох.

За умовами акції, отримувачі електроскутерів визначитимуться шляхом рандомного вибору, проведення якого буде транслюватися у прямому ефірі на офіційній сторінці банку у Фейсбуці раз на два тижні у такі дати: 19.08 за період 04.08-17.08; 02.09 за період 18.08-31.08.

Важливо, що у розіграші беруть участь не вкладники, а суми поповнення або відкриття депозитів. Тож кожне додаткове поповнення на суму від 10 тис. грн збільшує шанси на отримання подарунку: 10 тис. грн, розміщені на депозиті, дають одразу 2 шанси на отримання подарунку, 10 тис. грн, розміщені на ощадному рахунку, один шанс у базі учасників розіграшу.

Пресслужба А-Банку:

Минулого тижня в А-Банку  сталося велике  оновлення  додатку. По-перше, ми зробили глобальне оновлення меню «Переказ на картку». Відшліфували перекази за номером телефона з контактної книги, а також роботу з шаблонами та повтором платежів.

По-друге, в меню «Депозити» додали можливість купувати валюту на вклад, тепер клієнти можуть купити валюту та відкрити депозит на 3 місяці в еквіваленті 50 тис. грн на місяць.

Також розширили кількість фондів, в які можуть  задонатити  наші клієнти, щоб підтримати ЗСУ та  громадян.

Пресслужба ПУМБ:

За ініціативи банку ПУМБ було запущено соціальний проєкт «Ми однієї крові» – патріотичний мерч, що рятує життя українців та підтримує знекровлений бізнес. За три тижні від старту проєкту «Ми однієї крові» ПУМБ зібрав та перерахував перші 300 тисяч гривень для ДонорUA та Агенти крові. 50 % вартості кожного замовлення ПУМБ перераховує цим благодійним фондам на забезпечення потреб у донорській крові, доставку компонентів крові до гарячих точок та закупівлю засобів тактичної медицини для українських воїнів.

флаг Украины

Усі предмети мерчу – тільки українських брендів: Harvest clothing, Twins Store, Seven Mountains, Оhuenо, Griffon Socks, Авіація Галичини. Кожне нове замовлення – це вливання фінансової крові в українську економіку. Дизайн створили українські ілюстратори – @red_ruth_art, ANASTASIA {ANASTREELA}, Anna Maliunok, kaskia_art. Їхня творчість підтримує бойовий дух. Тож і ПУМБ підтримує український арт навзаєм!

Проєкт триває. Замовити патріотичний мерч, який рятує життя можна за посиланням.

Пресслужба IBOX BANK:

АТ «АЙБОКС БАНК» розпочав продаж безготівкової валюти приватним клієнтам з подальшим розміщенням на депозит настрок від трьох місяців без права дострокового розірвання.  Ставки та інші умови розміщення коштів на депозитний рахунок у разі безготівкового придбання валюти є стандартними для валютних вкладів банку, а саме: дол. США – від 0,75%; євро – від 0,25%.

Продаж безготівкової іноземної валюти здійснюватиметься банком відповідно до рішення Національного Банку України.

Банк поліпшує якість сервісу – відбулась міграція на новий картковий бек, що дозволить розширювати спектр послуг для клієнтів. Програмний комплекс дозволить за допомогою карток обслуговувати, вести облік транзакцій, налаштовувати різні типи комісій, пільгові періоди, та відкривати кредитні картки. Наразі триває перехідний період, пов’язаний з міграцією.

IBOX BANK провадить лікбез з фінансової грамотності, долучившись до всеукраїнської кампанії із захисту прав споживачів «Знай свої права: кредити», яку проводить Національний банк України.

Головне завдання кампанії — захист прав позичальників та поліпшення знань українців про кредитні послуги.  Завдяки інформаційній кампанії кожен зможе дізнатись, на що потрібно звернути увагу під час оформлення кредиту, що таке кредитні канікули, що робити у разі порушення колектором вимог до етичної поведінки.

credit card payments

Доступним еквайрингом від IBOX BANK скористався інтернет-магазин АТБ. Перший транзакційний банк України IBOX BANK уклав договір про співпрацю з мережею найбільшої мережі продуктових супермаркетів АТБ.

Пресслужба Акордбанку:

Починаючи з минулого тижня, клієнти Акордбанку можуть онлайн купити долар в системі Інтернет-Банкінг за вигідним курсом – 36,9343 гривень, за умови подальшого їхнього розміщення на строковому вкладі. Мінімальна сума купівлі становить 50 доларів США. Отримані кошти у доларах США можна використовувати виключно для розміщення депозиту: відкриття нового вкладу терміном від 3-х календарних місяців або на поповнення вкладу що діє (якщо таке поповнення передбачено умовами за оформленим вкладом), якщо до завершення строку депозиту лишилось понад 3 місяці.

Крім того, з 2 серпня по 30 вересня клієнти можуть отримати додаткові спеціальні умови розміщення депозиту «Нові гроші» від Акордбанку. Вклад можна відкрити на 3, 6 або 12 місяців під 17% річних у гривні. Мінімальна сума старту ваших заощаджень становить лише 1000 грн.

forward-bank-icon

Пресслужба Forward Bank:

Попри складні часи, Forward Bank продовжує надавати послуги і виконувати усі свої зобов’язання перед клієнтами та партнерами.

Усі відділення банку працюють, з серпня більшість з них перейшла на повний робочий день

Минулого тижня ми відновили кредитування готівкою для нових клієнтів. Кошти зараховується на картковий рахунок клієнту і він сам обирає, на що витрачати гроші: відпочинок, ремонт автомобіля чи житла, медичні послуги або будь-які інші важливі для нього події. Деталі за посиланням.

credit card

Ще раніше клієнтам стало доступне придбання товарів та послуг у кредит. Відкрито більше 600 агентських точок продажу.

Також банк поступово відновлює карткові кредитні ліміти для клієнтів, які мають позитивну кредитну історію

З 1 серпня стартувала акція «Smart-депозит». У рамках акції при розміщенні коштів на суму від 40 тис. грн або 1 тис. дол. США/євро, на строк від 3 місяців, учасник має можливість виграти сучасний смартфон. Розіграш відбувається кожного понеділка, акція діє до кінця місяця.

Пресслужба Банку Альянс:

Нова українська звичка – донатити щоразу, коли замовляєш каву. В Альянс Банку ми вирішили зробити таку ж звичку у фінансовій сфері. Кожного разу, коли клієнт відкриватиме депозит «Переможний», ми будемо донатити 1% річних від суми з власного прибутку на ЗСУ, як і кожен українець. Формуємо звички правильно і заохочуємо вас приєднатись до нашої ініціативи.

Будьте впевнені в надійності ваших заощаджень, отримуйте дохід та допомагайте Збройним силам України на вигідних умовах:

  • Відсоткова ставка до 20% річних у гривні;
  • Термін вкладу – від 1 до 12 місяців;
  • Мінімальна сума вкладу – 5000 гривень;
  • Виплати відсотків за вашим вибором – щомісячно або в кінці терміну.

Ініціатива на депозит з допомогою для ЗСУ діє з 01.08.2022 р. по 31.08.2022 р. Ваші нарахування та заощадження залишаються у повному обсязі, а ваша участь допоможе нам реалізувати підтримати захисників.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: