Споживчі у строю: в яких банках можна вигідно взяти кредит готівкою

07 Вересня 2022

Ситуація з кредитуванням в Україні поступово пожвавлюється, хоча зовсім повільно. Деякі банки аж тільки зараз відновили кредитування, а деякі і зовсім продовжують утримуватися від цього виду послуг. Banker.ua вирішив розглянути, хто з банків та на яких умовах наразі пропонує клієнтам споживчі кредити, оскільки це завжди був і залишається достатньо необхідний і популярний банківський продукт. Такі кредити допомагають покрити низку потреб, наприклад, облаштувати оселю енергозберігаючими приладами, купити побутову техніку, зробити ремонт тощо.

Головний Telegram-канал банкірів

ТАСКОМБАНК пропонує кредит «Зручна готівка Максимум». Наразі фінустанова видає суму від 1 тис. до 50 тис. гривень строком від 6 і до 60 місяців. При цьому відсоткова ставка за кредитом становить 0,01% річних без додаткових комісій. Крім того, банк не вимагає надати заставу та поручителів.

УКРГАЗБАНК надає клієнтам споживчий кредит під заставу депозиту. Відсоткова ставка за кредитом залежить від ставки по депозиту, яким забезпечений кредит. Банк кредитує від 1000 гривень. За видачу коштів з поточного рахунку готівкою банк бере 0,7% від суми, що видається.

Отримати до 300 тис. грн можна й у ПриватБанку. При цьому строк кредиту складає 10, 20 або 36 місяців. Процентна ставка становить 1,5% річних, а реальна річна ставка за умови, що клієнт взяв 50 тис. грн на 10 місяців, – 37% річних.

Банк Креді Агріколь надає гроші на будь-які бажання без застави та поруки. На суму до 100 тис. гривень діють спрощені умови надання документів. Відсоткова ставка складає 36% річних, плюс 1,8% щомісячної комісії. Наприклад, якщо взяти у кредит 50 тис. грн на 12 місяців, реальна річна відсоткова ставка при цьому складе 98,71%.

Кредит готівкою у Райффайзен Банку доступний клієнтам, які отримують заробітну плату на картку банку. Фінустанова видає до 100 тис. гривень максимальним строком до 13 місяців. При цьому не потрібні застава та поручителі. Так, при розмірі зарплати до 15 тис. грн та сумі кредиту від 2 до 50 тисяч гривень на 6-13 місяців відсоткова ставка складе 51,9% річних, з них обов’язкове страхування життя 0,41% на місяць (сплачується одноразово за рахунок кредитних коштів).

В ОТП Банку для кредитів до 50 тисяч гривень потрібні лише паспорт та ІПН. Мінімальна сума кредиту складає 5 тис. грн. Строк кредитування – до 6 місяців. Страхування життя при цьому необов’язкове. Якщо клієнт бере 50 тис. грн на 6місяців, то реальна річна відсоткова ставка становитиме 7,06%.

ПУМБ пропонує «Кредит готівкою ВСЕЯСНО» до 300 тис. грн без страхування та разової комісії. Для отримання потрібні лише паспорт та ІПН. Ті ж 50 тис. грн на рік можна взяти з реальною відсотковою ставкою 116% річних.

Окрім того, ще один банк нарешті відновив кредитування – з кінця серпня Кристалбанк видає споживчі кредити під заставу нерухомості. Отримати можна кредит у сумі від 50 тис. грн до 20 млн грн на строк до 7 років. Процентна ставка залежить від обраного варіанту кредитування та починається з 12% річних.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: