Доторкнутися до мистецтва: як створюють найкращий класичний чоловічий одяг

22 Грудня 2023

Чи є місце класичному стилю одягу в житті сучасних чоловіків? Який він, ідеальний класичний костюм? Чому індивідуальний пошив – це найкращий спосіб виглядати бездоганно? Про це та багато іншого розказують стилісти бутиків індивідуального пошиву YARMICH.

Головний Telegram-канал банкірів

Класичний стиль для сучасного чоловіка

Класичний стиль одягу завжди залишається актуальним в гардеробі сучасного чоловіка. Він показує елегантність і смак, дозволяє чоловікові виглядати стильно та професійно. Адже коли людина віддана своїй справі, це виражається в тому, як вона виглядає.

Класика — це елегантність, вишуканість, якість та безперечний комфорт. Але це не лише про одяг, а і про спосіб мислення, стиль життя, оточення. Класика підтверджує статус. Для цього класичний стиль має свої «закони»: приталений крій, ідеальна посадка, натуральні матеріали. Ці особливості роблять класичний одяг не тільки вишуканим, а і комфортним.

Ярослав Кузьміч, власник бренду YARMICH

І якщо в уявленні когось класика — це виключно костюм-трійка, то насправді можна повністю дотримуватися умовностей класичного стилю, при цьому ніколи не вдягаючи костюм. В YARMICH представлені два напрями: «classic» для більш строгих образів і «classic casual» для повсякденної розслабленої класики.

У нас  ви можете придбати смокінг, костюми, сорочки, брюки, верхній одяг, трикотажні вироби й аксесуари нашого власного виробництва.

Особливий вайб бутиків Yarmich

У бутиках YARMICH панує атмосфера англійського чоловічого клубу, вишуканого і стильного, затишного і комфортного, де кожна примірка перетворюється на відпочинок. Цього вдалося досягнути завдяки унікальному дизайну інтер’єру. Ми ретельно підбирали декор, аби в кожному бутику він був особливий: старовинні предмети, книги, фотографії з життя нашої компанії. Все для того, щоб клієнт міг повністю відчути унікальний вайб бренду YARMICH.

Інтер’єр, музика, процес примірки зі стилістом — це все створює приємний досвід купівлі та підсилює атмосферу витонченого спокою та відпочинку. Ніколи не буде зайвим посидіти на зручному дивані з філіжанкою кави, роздивляючись навкруги цікаві дрібнички. Кожен наш гість може дозволити собі годину відпочинку під час примірки.

Досконалість у деталях: як проходить примірка

Примірка у бутиках YARMICH відбувається за попереднім записом та триває 1 годину. Протягом цього часу стиліст зосереджений лише на роботі з вами, тож приділяє максимум уваги пропрацюванню кожної деталі вашого індивідуального образу.

Наші стилісти мають глибоке розуміння канонів класичного одягу. Їхні знання та експертиза завжди допоможуть гостям прийняти виважені рішення. Ми розуміємо, що клієнти цінують персоналізований підхід стиліста, коли він як фахівець може допомогти знайти ідеальний варіант, враховуючи індивідуальні потреби та стиль клієнта.

У нас ви можете разом із фахівцем підібрати особливий образ на конкретну подію або ж зібрати повноцінну капсулу на будь-який сезон. Щоб максимально точно підібрати образ, що підкреслить вашу індивідуальність, поспілкуйтеся трохи зі стилістом, розкажіть про себе, про свої побажання в одязі.

Для виконання будь-яких потреб і запитів у домі YARMICH є власне ательє та штат професійних кравців. Це ще один елемент нашого високого сервісу. Адже успішним класичний одяг вважають тоді,  коли він сидить чітко по фігурі та є комфортним для його власника. Тож ви завжди можете отримати додаткову професійну консультацію кравця щодо посадки класичних виробів.

Крім цього, наші кравці зроблять так, щоб будь-який виріб виглядав на вас бездоганно.  Для цього ми використовуємо тільки натуральні матеріали, власні лекала, які розроблювали протягом 3 років та продовжуємо вдосконалювати і сьогодні.

Переваги індивідуального пошиву

Індивідуальний пошив — це окремий вид мистецтва. Насамперед, через те, що ваш костюм зроблений за вашими індивідуальними замірами, тобто це унікальний виріб руками професіонала. Але у процесі пошиву клієнт долучений до кожного його етапу: він разом зі стилістом і кравцем обирає тканину, кожну деталь костюма — від виду лацкана, кишень і петель до кольору підкладу та ґудзиків. Це ваше творіння нашими руками.

Індивідуальний пошив створений для вас, якщо ви з тих, хто обирає максимальну ексклюзивність. Ми створимо костюм, який повністю відображатиме ваш стиль, характер та індивідуальність, допоможемо втілити найкращий образ у життя. Крім того, це чудове рішення для чоловіків із нестандартною фігурою. Індивідуальний пошив дає змогу носити те, що подобається, та відчувати себе якнайкраще.

Виважений процес роботи з кожним виробом

Індивідуальний пошив бренду YARMICH здійснюється за технологією bespoke. Це означає, що лекала не просто створюються за вашими замірами, а що виріб створений з урахуванням повної анатомії вашого тіла.

Але не турбуйтесь, вам не обов’язково знати про всі деталі класичного костюму. Приходьте до нас, а наші стилісти проконсультують вас щодо фасону, допоможуть із підбором тканини та представлять каталоги, за якими ви зможете наочно обрати виріб і роздивитися всі його деталі.

Виготовлення виробів триває протягом місяця, за цей час проводиться 3-4 примірки з майстром індивідуального пошиву. Технології, які ми використовуємо, передбачають максимальну кількість ручної роботи наших майстрів. Це вимагає часу та найвищих навичок кравця. Але воно справді того варте!


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: