10 кредитних програм від українських банків, на які варто звернути увагу: думка експерта

Деякі програми не вимагають початкового внеску, деякі видаються під «цікавий» відсоток.

Банки сьогодні фінансують короткострокові позики для покриття операційних витрат: довгострокові програми інвестування практично не працюють. Про це в ексклюзивному інтерв’ю виданню Banker.ua розповіла генеральний директор «Альянс Груп Україна» Ярослава Бояркіна.

За словами нашої співрозмовниці, сьогодні слід звернути увагу як мінімум на 10 кредитних програм, що пропонують українські банки.

«Строковий кредит. Поповнення оборотних коштів» від UKRSIBBANK видається під заставу житлової або комерційної нерухомості. Відсоткова ставка становить 17,7%, а початковий внесок – від 30%.

Програма «Спеціальні умови кредитування від Німецько-Українського Фонду», запропонована Кредобанком, передбачає відсоткову ставку 18,48%. Перший внесок – від 20%.

«Відновлювана кредитна лінія» від Ощадбанку передбачає ставку 18,57%. Для отримання кредиту позичальникові запропонують внести суму від 25%.

«Невідновлювальна кредитна лінія» від ПриватБанку передбачає ставку 19% і початковий внесок від 40%, «КУБ під заставу» (Приват) видається під 20% при первинному внеску від 25%, а «Невідновлювальна кредитна лінія ЕКО» (Приватбанк) пропонує ставку 19,95% і перший внесок від 30%.

Програма «Строковий кредит» Програма розвитку бізнесу в рамках співпраці з Німецько-Українським фондом» від Укргазбанку працює при первинному внеску від 20%. Відсоткова ставка становить 19,95%.

«Строковий кредит “Розвиток бізнесу”» і «Непоновлювана кредитна лінія “Розвиток бізнесу”» – це кредитні програми від Укрексімбанку без початкового внеску. Відсоткова ставка становить 20,72%.

«Невідновлювальна кредитна лінія» від Credit Agricole видається при первинному внеску від 25%. Відсоткова ставка – 21,85%.

«Строковий кредит» від Альфа-Банк Україна можна взяти під 23,66% при первинному внеску від 30%.

«Відновлювана кредитна лінія» від МТБ БАНК (МАРФІН БАНК) видається без початкового внеску. Відсоткова ставка при цьому складає 23,77%.

Програма «Відновлювана кредитна лінія» від Банку інвестицій і заощаджень видається під 24,33%.

Читайте також: Все ще дорого: огляд споживчих кредитів у гривні (травень 2020)

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Ощадбанк пішов назустріч підприємцям, профінансувавши під час кризи майже 2800 бізнес-проектів. Середня сума мікропозик становить 360 тисяч гривень.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)