Майже 40 мільйонів злотих надійшло з Польщі в Україну через швидкі перекази Кредобанку

За перше півріччя 2022 року через швидкі транскордонні перекази Кредобанку з Польщі в Україну було здійснено понад 35 тисяч переказів, а їхня загальна сума становить майже 40 мільйонів злотих.

Найбільша кількість переказів припали на травень – червень 2022 року. За час дії послуги частка переказів від юридичних осіб зросла майже в чотири рази, а середня сума переказу від фізичних осіб становила понад тисячу злотих.

«Завдяки тісній співпраці з нашим акціонером PKO Bank Polski наші клієнти мають змогу швидко й без комісії відправити кошти своїм рідним в Україні чи отримати зарплату від працедавця. Червень 2022 року став рекордним за весь період дії послуги – клієнти відправили з Польщі на рахунок в Кредобанку понад 10 мільйонів злотих. Ми вважаємо це справжньою революцією на ринку транскордонних грошових переказів» – говорить директор виконавчий напрямку роздрібного бізнесу АТ «Кредобанк» Адам Ожеховський.

Інноваційна послуга швидких переказів з Польщі в Україну на рахунок у Кредобанку була запроваджена у грудні 2021 року. Вартість переказу – від 0 злотих, зарахування на рахунок одержувача – від 15 хвилин залежно від способу та часу відправки.  Здійснити швидкий переказ можна з рахунку PKO Bank Polski за допомогою онлайн-додатків іРКО чи ІКО, з рахунку інших польських банків, а також через будь-яке відділення чи агентську точку банку PKO Bank Polski або Poczta Polska. Для отримання швидких переказів потрібно мати відкритий у Кредобанку рахунок в польських злотих  та повідомити відправнику переказу унікальний ідентифікатор в форматі IBAN, який можна отримати у мобільному додатку, контакт-центрі чи відділенні Кредобанку.

Послуга швидких переказів зручна як для приватних переказів від родичів та друзів, так і для отримання зарплат, пенсій чи інших виплат. Отримані кошти в злотих можна отримати в касі Кредобанку.

Наприкінці червня Кредобанк впровадив послугу «Перекази з ЄС в Україну», яка дозволяє переказувати кошти у євро з країн Європейського Союзу на рахунок в Кредобанку з використанням загальноєвропейської платіжної системи SEPA.

Детальніше про умови переказів з ЄС можна дізнатися тут.

Довідка:

Кредобанк заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до банків іноземних банківських груп та входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи – найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, один з найстійкіших банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (липень 2021 р.).

Кредобанк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг».


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)