53 успішних аукціони: в ФГВФО розповіли, скільки отримали від продажу активів банкрутів у вересні

Всі кошти, отримані в результаті продажу активів неплатоспроможних банків, спрямовуються на розрахунки з їхніми кредиторами.

Минулого місяця ФГВФО провів 53 успішних аукціони з продажу активів неплатоспроможних банків: в результаті торгів Фонду вдалося отримати понад 205 млн гривень, передає Banker.ua.

За даними Фонду гарантування вкладів, у вересні продаж активів неплатоспроможних банків приніс 205,1 млн гривень, тоді як безпосередня реалізація майна банкрутів фізичним і юридичним особам дозволила отримати 0,02 млн грн.

Так, продаж земельних ділянок і основних засобів «Аркади» приніс минулого місяця 102,6 млн грн, тоді як в результаті реалізації нерухомості, кредитів фізосіб, предметів нумізматики та інших активів «Родовід Банку» вдалося отримати 56,5 млн грн.

Аукціони з продажу прав вимоги за кредитами, землі, нерухомості, транспорту та основних засобів «Місто банку» забезпечили надходження на рівні 41,3 млн грн, в той час як реалізація кредитів юросіб «Фідобанку» і «Златобанку» принесла Фонду 1,6 млн грн і 1,0 млн грн відповідно.

Головний Telegram-канал банкірів

Нерухомість і основні засоби АКБ «Капітал» були продані на суму 0,8 млн грн. Стільки ж ФГВФО отримав в результаті реалізації активів «ВТБ банку».

Пул активів «Банку Камбіо» пішов з молотка за 0,4 млн грн, майно КБ «Преміум» було продано на суму 0,09 млн грн, тоді як лоти, пов’язані з банком «Фінанси та Кредит», вдалося реалізувати на суму 0,006 млн грн.

Читайте також: Де вигідніше: огляд депозитних програм українських банків

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що з 4 по 8 жовтня ФГВФО виставляє на торги активи банкрутів на загальну суму 11,58 млрд гривень. Левова частка лотів – на суму 11 170,08 млн гривень – цього тижня представлена правами вимоги за кредитами, виданими банками.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)