80% кредиту платите ви – 20% закриває банк: Альфа-Банк Україна запропонував клієнтам спеціальну пропозицію

Альфа-Банк Україна розробив спеціальну пропозицію, яка дозволяє клієнтам в поточний час заощадити 20% власних коштів через прощення цієї частини діючого кредиту. Для цього потрібно сплатити 80% заборгованості за діючим кредитом – і банк закриє залишок заборгованості. Термін дії пропозиції – до 1 червня.

Клієнти банку можуть закрити кредити готівкою та кредити на товари, залишок яких складає 10 000+ грн строкової або простроченої заборгованості до 180 днів. А також кредитні картки, якщо на них немає простроченої заборгованості більш ніж 180 днів, а сума залишку боргу перевищує 1000 гривень.

З моменту запуску спеціальної пропозиції можливістю заощадити власні кошти скористатись вже понад 15 тис. клієнтів Альфа-Банку. Так, завдяки акції було погашено заборгованість приблизно за 7 тис. кредитних карток та більше ніж за 9 тис. кредитів готівкою та кредитів на товари.

Для участі необхідно:

1. Дізнатися суму і термін кредитної заборгованості у мобільному додатку Sense SuperApp, в будь-якому чаті банку чи у контакт-центрі за номером телефону 3344.

2. Сплатити необхідну суму в Sense декількома, або у разі закриття боргу кредитної картки, одним платежем. Якщо в Sense не вистачає лімітів на оплату боргу кредитки єдиною платіжкою, можна оформити цифрову дебетову картку й оплатити заборгованість з неї.

Погасити борг за кредитними картками можна через мобільний додаток Sense SuperApp у розділі «Продукти/Кредитні картки».

Для оплати боргу за кредитами готівкою та кредитами на товари є декілька способів. Основний – через мобільний додаток Sense SuperApp у розділі «Продукти» / «Кредити». Також сплатити борг можна на сайті Альфа-Погашення за номером договору — з картки будь-якого банку. Ще варіант — через касу відділення та термінали самообслуговування Альфа-Банку Україна.

3. Після оплати необхідної суми банк Укрпоштою надішле довідку про списання боргу за адресою проживання. Також за потреби її можна отримати у відділенні банку.

Заборгованість буде погашена в дату платежу відповідно до графіка, якщо внесена сума дорівнює 80 відсотків. Залишок заборгованості у 20% банк анулює протягом наступного місяця з дати отримання довідки про прощення боргу.

Крім того, після оплати боргу у розмірі 80% на пошту надійде лист з детальним описом: який термін остаточного закриття кредитної заборгованості, як отримати довідку та інформацією про податки.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)