A-Bank тепер спілкується з клієнтами у Apple Business Chat

A-Банк оголосив сьогодні, що його клієнти тепер можуть використовувати Apple Business Chat – новий спосіб прямого спілкування користувачів з компаніями, які використовують додаток «Повідомлення» на iPhone, iPad, Mac та Apple Watch.

«Інтеграціяз Apple Business Chat дозволила A-Банкуреалізуватиновийпростийспосібспілкуваннязнашимиклієнтами, убудь-якиймомент, убудь-якійточцісвітувикористовуючидодаток «Повідомлення» напристроях Apple», – каже Ольга Вовк, керівник напрямку Internet banking A-Bank.

Клієнти А-Банку можуть використовувати Apple Business Chat, щоб зв’язатися з оператором служби підтримки та поставити будь-яке питання у режимі 24/7. За допомогою Business Chat клієнти завжди можуть зв’язатися з оператором служби підтримки та завжди бути впевненими, що спілкуються саме з банком.

Щоб розпочати спілкування в Apple Business Chat, клієнти вибирають іконку “Служба підтримки” у своєму додатку АБанк24 для iOS. Розмова з оператором банку розпочнеться миттєво у додатку “Повідомлення”, і користувачі можуть відповісти, коли їм це зручно.

Apple Business Chat доступний для користувачів та організацій по всьому світу на платформах iOS, починаючи з версії 11.3 та вище: iPhone, iPad, Apple Watch, Mac (всього 1,3 мільярда облікових записів).

Проєкт був розроблений на базі Corezoid Hyperautomation Engine (Corezoid.com) спільно з компанією Middleware, технологічним партнером A-Банку з цифрової трансформації. Middleware був сертифікований Apple як постачальник послуг обміну повідомленнями (MSP) для реєстрації компаній в Apple Business Chat.

Про А-Банк:

А-БАНК представлений на ринку банківських послуг понад 25 років. Послугами Банку користується понад 1,6 млн клієнтів. Банк пропонує широкий спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам. Основна мета Банку – надання сучасного та технологічного сервісу в режимі online за допомогою зручного інтернет-банкінгу АВаnk24. Банк широко представлений у всіх регіонах України – 232 відділення готові надати якісний сервіс кожному клієнту.

За новинами А-Банку слідкуйте на офіційних сторінках Facebook, Instagram, Youtube, TikTok.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)