Акційний депозит «Щедрі відсотки» під 18% річних

Починаючи з 24 квітня, Агропросперіс Банк запускає новий акційний вклад «Щедрі відсотки», який є вигідною можливістю для клієнтів примножити свій дохід за короткий період. Сьогодні цей продукт пропонує одну з найкращих ставок на фінансовому ринку.

Депозит «Щедрі відсотки» – це високі проценти за короткий термін:

  • річна ставка 18% в гривні;
  • термін депозиту – 95 днів;
  • сума вкладу від 5 000 до 50 000 гривень;
  • відсотки виплачуються в кінці терміну.

Акція діє в період з 24 квітня по 7 червня 2024 року.

Ви можете розмістити акційний вклад виключно в інтернет-банкінгу. Для реєстрації в додатку потрібно мати поточний рахунок або картку в Агропросперіс Банку. Якщо Ви маєте намір оформити акційний депозит, але ще не являєтеся клієнтом банку, відвідайте будь-яке відділення для відкриття рахунку або картки. Менеджери будуть раді допомогти Вам налаштувати онлайн-банкінг і оформити вклад.

Акційний депозит «Щедрі відсотки» в Агропросперіс Банку – це розумне рішення для збільшення вашого капіталу. Цей вклад дає Вам високу дохідність разом з високим рівнем стабільності банку із 100% західним капіталом.

Агропросперіс Банк користується все більшою популярністю серед українських вкладників, і це підтверджується стабільним щорічним збільшенням його депозитного портфеля. «Протягом останнього року обсяг вкладів приватних осіб у банку збільшився в 1,5 раза, а кількість вкладників майже подвоїлася. Дякуємо нашим клієнтам за довіру та продовжуємо впроваджувати нові вигідні продукти та сервіси обслуговування», – повідомив Олексій Кияшко, заступник начальника управління МСБ та роздрібного бізнесу.

Про Агропросперіс Банк

Агропросперіс Банк – це український банк, який має 100% іноземний капітал Сполучених штатів та Європи і фокусується на фінансуванні підприємств у сфері сільського господарства.
Агропросперіс Банк отримав бронзову нагороду в категорії “Найкращий депозит” на престижній премії FinAwards 2024 та посідає 20-те місце в Рейтингу стійкості банків, складеному порталом Мінфін за результатами 4 кварталу 2023 року.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)