Акційний вклад у Банку Кредит Дніпро може принести до 10,5% — оприлюднені умови

Банк Кредит Дніпро запустив акцію, що дозволяє кожному  вкладникові одержати прибутковість за депозитом до 10,5% річних.

Умови акції таких «welcome-вкладів» поширюються на тих, хто ніколи раніше не відкривав депозит у Банку Кредит Дніпро та не робив у ньому вклад протягом останніх 30 днів до старту акції.

Згідно з умовами акції максимальна процентна ставка за вкладом «Надійний строковий» може досягати 10,50% за умови розміщення коштів на строк від 365 до 450 днів.

Мінімальний строк розміщення — 120 днів.

У разі розміщення коштів на депозит за допомогою вебверсії FreeВank мінімальна сума вкладу становить 10 тис. грн., якщо відкриття депозиту відбувається у відділенні Банку Кредит Дніпро — 25 тис. грн.

Участь в акції відкрита і для чинних клієнтів Банку Кредит Дніпро, які користуються іншими його фінансовими продуктами, але не відкривали раніше у ньому депозит.

Виплата відсотків за акційним вкладом «Надійний строковий» відбувається наприкінці строку його дії, а сам депозит протягом його дії можна поповнювати на будь-які суми від 500 грн.

Акція з підвищеними відсотками за акційним депозитом діє до 29 жовтня 2021 року, її деталі — за посиланням тут, а адреси відділень, де можна оформити акційний вклад «Надійний строковий», — у переліку на офіційному сайті банку.

Як відомо, Банк Кредит Дніпро відзначений премією Forbes Ukraine як один із найкомфортніших банків України для обслуговування. До того ж Банк Кредит Дніпро має один із найвищих кредитних рейтингів на українському ринку: рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило його на рівні uaAA «позитивний», що означає високу надійність банку та можливість подальшого підвищення його рейтингів.

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, що належить відомому українському бізнесменові з TOP-10 Forbes Ukraine Олександру Ярославському, власникові групи DCH (www.dch.com.ua), яка поєднує активи у сфері фінансів, промисловості, транспорту, будівництва, девелопменту, ритейлу та ін.

Банк веде успішну діяльність, стабільно нарощуючи показники прибутку, масштаб і технологічність бізнесу.


Коментарі (0)