Акордбанк придбав 30 авто на потреби ЗСУ

Акордбанк зробив черговий внесок на підтримку Збройних Сил України – придбав 30 багатоцільових пікапів і броньованих авто для передачі ЗСУ з метою захисту наших військових та знищення окупантів. Окрім передачі ЗСУ та правоохоронним органам 30-ти броньованих інкасаторських авто та бронежилетів одразу на початку військової агресіі росії, протягом травня були додатково придбані для потреб ЗСУ ще авто.

Частина позашляховиків вже передана десантно-штурмовим військам та артилерійським бригадам на сході та півдні України. Окрім автотранспорту, Акордбанк купує та передає нашим захисникам гуманітарну допомогу та професійні дрони, які крім стандартного функціоналу ще також доставляють «приємні» сюрпризи окупантам.

«Ми і надалі будемо підтримувати наших захисників у боротьбі проти російських окупантів. На цьому тижні готуємо для передачі ЗСУ нову партію пікапів і броньованих автомобілів, яка складається з декількох автовозів і будемо продовжувати цю підтримку аж до дня Перемоги України. Вже є домовленість з клієнтами і партнерами Акордбанку щодо спільних рішень в цьому напрямку. Впевнений, Україна обов’язково буде звільнена від рашистської навали завдяки нашим героїчним воїнам, згуртованості української нації і допомозі західних партнерів. І поки ворог на нашій землі, кожний українець за паспортом чи за покликом серця, незалежно від посади чи сфери діяльності, в Україні чи за кордоном має робити все можливе і неможливе для допомоги нашим військовим і перемоги України над країною-окупантом», – зазначив Олексій Руднєв, Голова Правління ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК».

Нагадаємо, з початку війни росії проти України Акордбанк відкрив у додатку можливість перерахування коштів на потреби Збройних Сил України. Достатньо лише обрати «Оплата послуг» — «Підтримка армії» і перерахувати гроші. Клієнти та команда Акордбанку вже перерахували понад 75 млн грн на допомогу нашим військовим.

Наближаємо нашу перемогу разом! Підтримуємо Збройні Сили України! Все буде Україна!


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)