Альфа-Банк Україна оновив програму винагород Cash’U CLUB

З 1 травня 2020 року власники платіжних карток Альфа-Банку Україна отримали нові статуси та більш цікаві категорії підвищеного кешбеку. Максимальний кешбек до 20% – без змін!

Команда творців програми винагород Cash’U CLUB провела її велике оновлення, зробивши більш вигідною та цікавою.

Нові «Підвищені категорії»

З 1 травня діють поліпшені категорії з підвищеним кешбеком, завдяки об’єднанню дрібніших категорій, які раніше були представлені як самостійні.

Так, в категорію «Продукти», яка тепер регулярно буде присутня в Cash’U CLUB, крім супермаркетів, продуктових магазинів, увійшли категорії «Виномаркети» та «Солодощі». «Аптеки» й «Медичні установи» об’єднано в одну велику категорію «Здоров’я». Таким чином, вибираючи одну категорію, учасник отримає доступ до всіх дрібних, що ввійшли у неї. Загальний список побудований на популярних і затребуваних побажаннях клієнтів, включаючи категорії «АЗС», «Техніка», «Краса», «Маркетплейси», «Спорт і фітнес» та інші.

Більш того, з 1 травня учасник може вибирати до 7-ми «Підвищених категорій» в місяць, накопичуючи кешбек без обмежень. При цьому максимальна сума до повернення на карту – 5000 грн (з урахуванням податків) в місяць.

Нові статуси

Тепер їх 10, а не 4, як було раніше. Кожен статус має «ім’я», що відображає шлях учасника у Cash’U CLUB: від «Новачка» до «Гуру». У стартовому «Новачку» на вибір доступні 2 категорії з 3-х, а в самому топовому статусі «Гуру» – 7 категорій з 10-ти! У новому Cash’U CLUB тепер можна ділитися своїми досягненнями і рівнем статусу в соціальних мережах.

Вигода кожного місяця

У рамках Cash’U CLUB клієнтам щомісяця доступні розіграші цінних подарунків та акції зі спеціальними пропозиціями від банку та його партнерів.

0,5% кешбеку залишається лише за оплати гаджетом

Після оновлення базовий кешбек 0,5% нараховується тільки за безконтактні покупки, оплачені гаджетом – смартфоном або смарт-годинником – із застосуванням технологій Google Pay, Apple Pay або Garmin Pay.

Нагадаємо, що власники карток Альфа-Банку автоматично стають учасниками програми винагород Cash’U CLUB. І все, що необхідно для накопичення і управління кешбеком, – це встановити мобільний банк Alfa-Mobile Ukraine.

Детальна інформація про програму винагород Cash’U CLUB – на офіційному сайті програми.

Довідка:

Альфа-Банк Україна — великий український банк з міжнародним капіталом, входить в приватну інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings S.A. з головним офісом в Люксембурзі. Відповідно до класифікації Національного банку України, Альфа-Банк Україна входить до групи банків іноземних банківських груп, є системно важливим банком і знаходиться в топ-10 фінансових установ країни за обсягом активів. Банк займає провідні позиції у всіх ключових сегментах банківського ринку і є одним з найбільш стійких і надійних банків України.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)