Альфа-Банк Україна підписав Пакт заради молоді-2025

Альфа-Банк Україна як провідна компанія-роботодавець вдруге підтримав ініціативу Міністерства молоді та спорту України, Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та Фонду ООН у галузі народонаселення – Український Пакт заради молоді-2025.

На офіційній зустрічі з нагоди підписання оновленого документу були присутні Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко, в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет та інші. Учасниками від бізнесу стали представники 15 провідних компаній, в тому числі Альфа-Банку Україна, які продемонстрували найбільшу залученість у проєкти ініціативи.

Український Пакт заради молоді-2025 продовжив стратегію партнерства заради створення нових робочих місць для талановитої молоді, започатковану 2016 році.

За 5 років існування Пакту роботодавці, а це 148 компаній-підписантів, спільно створили 45 тисяч робочих місць для молоді та забезпечили менторською підтримкою майже 5 тисяч молодих людей.

Наступні 5 років на передній план виходить тема менторства як ефективного інструменту взаємодії молоді та досвідчених спеціалістів від бізнесу, де у виграші будуть обидві сторони. Співробітник отримає розвиток soft skills, а студент чи випускник – необхідні знання з практики. Місцем зустрічі бізнесу та молоді стане Всеукраїнська менторська платформа, яка відкриє вікно можливостей для молоді з різних регіонів.

Свій підпис під новим Пактом поставила директорка з управління персоналом Альфа-Банку Марія Гаравська. Висловлюючи подяку організаторам за круту ініціативу, що об’єднує найкращих роботодавців України, Марія відзначила: «Безперечно ми бачимо тенденцію на омолодження персоналу нашої компанії, саме тому зацікавлені у співпраці та спільному розвитку молоді. Альфа-Банк вже має позитивний досвід роботи з юною аудиторією. Це і участь у проектах в рамках попереднього Пакту-2020, а також власні проєкти – «Школа на мільйон» та «Амбасадори Альфи». Багато уваги ми приділяємо діяльності в регіонах, аби надати молоді на місцях доступ до знань та інструментів, які допоможуть отримати достойну роботу».

Окремо банк приділяє увагу створенню комфортного робочого процесу, учасниками якого є представники різних поколінь, адже така колаборація досвіду та свіжого погляду дає надзвичайні результати.

Пакт заради молоді-2025 – це один з ефективних методів, що сприяють досягненню нашою країною Цілі сталого розвитку №8 «Достойні робочі місця та економічне зростання». Альфа-Банк Україна високо цінує можливість бути частиною цього глобального руху та з усією відповідальністю ставиться до ініціатив, які мають вплив на мільйони юних українців, що вкотре підтверджує: Альфа-Банк України – це #робота_на_мільйон.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)