Альфа-Банк Україна – серед лідерів банківського ринку в рейтингу «Фінансовий Оскар 2019»

Ділове медіа БІЗНЕС традиційно опублікувало результати голосування, яке визначило лідерів банківського ринку в 2019 році в рамках проекту «Фінансовий Оскар». Альфа-Банк Україна отримав перше місце в номінації «Драйвер споживання» за здобутки у споживчому кредитуванні, друге місце – в номінації «Вибір населення» за лідерські позиції в залученні депозитів, а також увійшов до ТОП-3 банків з найкращим мобільним банкінгом.

Альфа-Банк Україна є незмінним лідером з кредитування населення, що з року в рік підтверджує динаміка зростання портфеля кредитів фізичних осіб і рейтинги українських видань. Зростає і довіра вкладників: за результатами минулого року приріст депозитів фізосіб становив 15,8%.

Також Альфа-Банк Україна величезну увагу приділяє активному розвитку й оновленню мобільного банку Alfa-Mobile Ukraine, який є одним з кращих банківських мобільних додатків України. Сьогодні більше половини клієнтів банку є діджитал-активними і користуються онлайн-каналами обслуговування Альфа-Банку Україна.

Крім того, Альфа-Банк Україна відзначений у номінаціях «Банк на кожен день», «Партнер великого бізнесу» та «Лідер карткового ринку».

Довідка:

Альфа-Банк Україна – великий український банк з міжнародним капіталом, входить у приватну інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings S.A. з головним офісом в Люксембурзі. Відповідно до класифікації Національного банку України, Альфа-Банк Україна входить до групи банків іноземних банківських груп, є системно важливим банком і знаходиться в топ-10 фінансових установ країни за обсягом активів. Банк займає провідні позиції у всіх ключових сегментах банківського ринку і є одним з найбільш стійких і надійних банків України.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)