Альфа-Банк Україна зберігає кредитні ліміти без змін і нараховує кешбек 10% на продукти

На даний час банк зберігає всі поточні ліміти по кредитних картках без змін, дозволяючи клієнтам забезпечити собі необхідну фінансову «подушку» до повноцінного виходу на роботу. В останньому оновленні мобільного банку клієнтам також відкрито опцію моментального оформлення онлайн-кредиту, а також збільшення ліміту по кредитній картці.

Крім того, Альфа-Банк Україна запустив акцію, завдяки якій клієнти отримують 10% кешбеку за витрати у найнеобхідніших сьогодні категоріях – продукти харчування і таксі, а також при оплаті послуг ігрових і кіно-сервісів.

За два тижні карантину робота офісів і відділень Альфа-Банку Україна була перебудована з урахуванням необхідності забезпечення безпечного доступу клієнтів до касових операцій і консультацій менеджерів у всіх регіонах України. Безперебійна робота онлайн-сервісів, перш за все, мобільного банку Alfa-Mobile Ukraine і контакт-центру, дозволяють сьогодні клієнтам отримати повний спектр послуг у будь-якій точці нашої країни.

Альфа-Банк Україна в повному обсязі виконує зобов’язання перед клієнтами і партнерами. Ми залишаємося з клієнтами на зв’язку 24/7 і готові надати необхідну допомогу!

Довідка:

Альфа-Банк Україна — великий український банк з міжнародним капіталом, входить в приватну інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings S.A. з головним офісом в Люксембурзі. Відповідно до класифікації Національного банку України, Альфа-Банк Україна входить до групи банків іноземних банківських груп, є системно важливим банком і знаходиться в топ-10 фінансових установ країни за обсягом активів. Банк займає провідні позиції у всіх ключових сегментах банківського ринку і є одним з найбільш стійких і надійних банків України.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)