Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Заарештовано активи колишнього депутата держдуми рф на суму понад 1 млрд гривень
Йдеться про Владіміра Крупчака, ексдепутата держдуми країни-агресора, якому належить Київський картонно-паперовий комбінат
Так, співробітники Бюро економічної безпеки виявили 9 підприємств, підконтрольних колишньому депутату державної думи росії, полковнику армії рф, які працювали на території України, повідомляє Banker.ua з посиланням на пресслужбу Бюро економічної безпеки (БЕБ).
Зокрема, було викрито компанію, яка займається видавничою діяльністю та виробництвом паперових виробів, в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах.
Наслідком встановлено, що посадові особи ухилилися від сплати податку на прибуток та земельного податку, через що бюджет недоотримав понад 132 млн грн.
Також встановлено, що працівники компанії протягом 2019-2021 років купували автомобілі, нежитлові приміщення, обладнання, яке знаходилося у власності іншої компанії та було під заставою у банку за заниженими цінами.
Один із комбінатів в Україні протягом тривалого часу під виглядом поворотної фінансової допомоги перераховував на користь згаданої компанії гроші у загальній сумі понад 129 млн грн для «приховування походження коштів». Як з’ясувалося, ці компанії пов’язані між собою.
Читайте також: Держбюджет, швидка реєстрація та 10%-вий збір: огляд соцмереж експертів за тиждень
«З ініціативи БЕБ ухвалою слідчого судді районного суду міста Києва накладено арешт на 25 об’єктів нерухомого майна компанії та комбінату. Їхня орієнтовна вартість становить понад 1 млрд. грн», – сказано в повідомленні.
Наразі БЕБ під керівництвом Офісу генпрокурора проводить досудове розслідування за ознаками правопорушень: умисне ухилення від сплати податків (ч. 3 ст. 212 ККУ) та легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 3 ст. 209 ККУ).
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що на відновлення України може знадобитися до €1 трлн.
Коментарі (0)