Цього року Банк Кредит Дніпро не потребуватиме докапіталізації

Банк Кредит Дніпро не потребує додаткового капіталу як за базовим сценарієм розвитку економічного середовища в Україні, так і за несприятливим. Про це повідомила пресслужба Банку Кредит Дніпро з посиланням на оприлюднені Національним банком України результати стрес-тестів для трьох десятків найбільших банківських установ, на які припадає 93% активів банківської системи, до котрих належить і Банк Кредит Дніпро.

Нагадаємо, що банківський регулятор оприлюднив результати стрес-тестування у 2021 році, під час якого проаналізував показники діяльності банків на початок 2021 року, а також їхню діяльність протягом минулого року, та зробив свої висновки.

«Згідно з результатами оцінки стійкості за даними на 01.01.2021 з урахуванням здійснених заходів АТ «Банк Кредит Дніпро» не потребує додаткового капіталу. Банк пройшов процедуру оцінки стійкості методом стрес-тестування НБУ на 01.01.2021. Відповідно до результатів оцінки стійкості необхідний (цільовий) рівень нормативу достатності (адекватності) регулятивного капіталу (Н2) банку становить 18,8%, а необхідний рівень нормативу достатності основного капіталу (Н3) — 17,3%. Згідно з результатами стрес-тестування Банк Кредит Дніпро не потребує додаткового капіталу», — повідомили у пресслужбі банку з посиланням на висновки Нацбанку за результатами стрес-тестів.

НБУ зазначив позитивну динаміку зі зниження впливу непрофільних активів на показники Банку Кредит Дніпро, а також заходи банку щодо зниження ключових ризиків діяльності.

За результатами проведення стрес-тестів банк продемонстрував відповідність нормативних показників вимогам НБУ до стійкості фінансової установи: «З урахуванням здійснених заходів на 30.06.2022 необхідний рівень достатності регулятивного капіталу (Н2) банку становить 10,0%, а необхідний рівень нормативу достатності основного капіталу (Н3) – 7,0%», — розповіли у пресслужбі Банку Кредит Дніпро про рекомендації та висновки банківського регулятора за підсумками стрес-тестів.

Водночас у банку повідомили, що деякі його нормативні показники на цей час удвічі перевищують вимоги НБУ та встановлені регулятором орієнтири: станом на 01.12.2021 року фактичне значення нормативу достатності (адекватності) регулятивного капіталу (Н2) Банку Кредит Дніпро становить 20,7% — це удвічі перевищує рекомендований Нацбанком рівень і нормативно встановлене значення не нижче 10%, а норматив достатності основного капіталу (Н3) становить 10,4%, тоді як нормативне значення — не менше 7%.

Як відомо, Банк Кредит Дніпро має один із найвищих на українському банківському ринку показників надійності та кредитоспроможності: аналітики рейтингового агентства IBI-Rating нещодавно присвоїли йому рейтинг за національною шкалою — uaAA+ зі стабільним прогнозом.

За підсумками 11 місяців 2021 року Банк Кредит Дніпро увійшов до ТОП-20 найбільш прибуткових банків України.

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, що належить відомому українському бізнесмену з TOP-10 Forbes Ukraine Олександру Ярославському, власнику групи DCH (www.dch.com.ua), яка об’єднує активи у сфері фінансів, промисловості, транспорту, будівництва, девелопменту, ритейлу та ін. Банк входить до ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів і відповідно до класифікації Національного банку належить до групи банків із приватним капіталом.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)