monobank

Депозити monobankу

  • UAH
  • USD
  • EUR
Депозит Ставка Мін. сума Мін. термін
Стандартний 11% 1 000 UAH 1 місяць Оформити
Iron 11% 400 000 UAH 3 місяці Оформити
Депозит Ставка Мін. сума Мін. термін
Стандартний 1.7% 100 USD 1 місяць Оформити
Iron 1.7% 20 000 USD 3 місяці Оформити
Депозит Ставка Мін. сума Мін. термін
Стандартний 1.25% 100 EUR 1 місяць Оформити
Iron 1.25% 20 000 EUR 3 місяці Оформити

Останні відгуки

Елена Сенкевич
10.03.2020

Не дають отримати спадок!

У моєї свекрухи помер чоловік, вона живе в глибинці і має проблеми з переміщенням. Я отримала нотаріальну довіреність представляти її інтереси і отримувати за неї гроші. Довіреність становив нотаріус, після отримання свідоцтва про право на спадщину я звернулася в банк із запитом перерахувати гроші мого свекра на карту свекрухи. Співробітник банку склав дві заяви (одне на перерахування грошей мені

У монобанк є онлайн оформлення депозитів терміном від 1 до 12 місяців або безстроково (Сервіс накопичення «Банку»). Вклади приймаються в гривні, USD і EUR. Максимальний розмір відсоткової ставки (програми «Депозит monobank» і «Депозит IRON») становить 11% в грн., 1.7% в доларах США і 1,25% в євро. Депозитні програми припускають три варіанти нарахування відсотків:

  • щомісячну виплату (програми «Депозит IRON», «Строковий депозит з правом дострокового розриву», «Депозит IRON»);
  • в день повернення депозиту (програми «Депозит IRON», «Строковий депозит з правом дострокового розриву», «Депозит IRON»);
  • щомісяця з капіталізацією (програми «Депозит IRON», «Строковий депозит з правом дострокового розриву», «Депозит IRON», «Сервіс накопичення« Банку»).

Передбачена автоматична пролонгація. Дозволено поповнення вкладів не більше суми початкового депозиту протягом місяця. Для програми «Сервіс накопичення «Банку» – без обмежень.