Відгуки про Полікомбанк

Позиція в рейтингу НБУ
№ 59
Середня оцінка
icoicoicoicoico
Всього відгуків
4
Відповідей банку
0
user-avatar-580
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Неуважний персонал

Попався неуважний касир, який відправив мої гроші на зовсім інший рахунок. Причому коли приїхала розбиратися, пред'явили в результаті мені, виявляється це я повинна була все чітко перевірити. Тому виникає цілком справедливе питання: навіщо тримати таких співробітників, які банально циферки переписати правильно не можуть? І чому клієнт виявляється не правий ч... Читати повністюерез недбалість представників банку. Гаразд хоч гроші повернули і дозволили питання полюбовно, хоч і довелося доходити до старших в офісі. Поміняла б банк, та лінь переоформленням займатися. Сподіваюся історія не повториться.

user-avatar-587
icoКредити
icoicoicoicoico
Краща пропозиція була у них

Безпосередньо на мою квартиру самий адекватний варіант по іпотеці запропонував саме Полікомбанк, а коли вигідно, то гріх відмовлятися. Нехай мова і йде про дрібні частини від відсотка, але це Іпотека і якщо брати на довгу, то виходить непогана знижка, за рахунок чого можна все швидше і погасити. В принципі, поганого про банк нічого не можу сказати. Поспілкув... Читати повністюалася з менеджером, він мені в подробицях розповів про умови, навіть дав кілька слушних порад на майбутнє, як простіше впорається з кредитом. Поки плачу справно, ніхто до мене не докопується і співпрацею задоволена цілком. Поглянемо, що майбутнє покаже.

user-avatar-576
icoДепозити
icoicoicoicoico
Хороші умови по депозитах

Одне з відділень цього банку (відділення №9) розташоване поруч з моїм будинком. Побачила рекламу щодо депозитних програм, зацікавилася депозитом прогресивний. Зайшла поговорити зі співробітником відділення і склалося позитивне враження - грамотно і дохідливо дівчина розповіла, яку суму потрібно внести на такий депозит. На наступний день я прийшла з грошима і... Читати повністю документами. Тієї співробітниці не було, депозит оформляла інша - Оксана. Теж ввічлива. У касу мене, як вкладника, проводила позачергово. Кабінка зручна-дотримується конфіденційність і безпеку при роботі з грошима.

user-avatar-584
icoКредити
icoicoicoicoico
Умови по кредиту влаштовують

Півроку тому оформляла кредит на покупку житла в цьому банку. Не я банк вибирала, а мені запропонували менеджери відділу продажів ЖК "Шевченківський", де я пригледіла квартиру. Попередньо ознайомилася з умовами отримання кредиту і вони мене влаштували. Внесла 30% від вартості квартири, що купується, а решту суми мені видали в кредит. Ставка-28,5%, сплатила р... Читати повністюазову комісію (про це теж попередили заздалегідь). Тепер щомісяця приходжу в Центральне відділення і роблю в касі платіж по кредиту. Іноді бувають черги, але невеликі - проводжу у відділенні в цілому не більше півгодини.Залишити відгук

Ви повинні авторизуватися на сайті, щоб залишати відгуки про банки.