Banker.ua вперше від початку війни випустив свіжий номер журналу Banker

Редакція Banker.ua вперше від початку повномасштабної війни в Україні випустила черговий номер журналу Banker. Ключовою темою цього випуску стали трансформації бізнес-моделей, робочих процесів, поглядів та людських стосунків всередині колективів провідних представників українського фінансового сектору та бізнесу.

24 лютого, коли в країні почалася війна, команда Banker.ua завершувала підготовку восьмого номера журналу. Але проєкт довелося поставили на паузу. Цієї осені стало зрозуміло, що українські компанії та банки встигли отримати колосальний непересічний досвід, як підтримувати роботу цілих механізмів та великих колективів у військових умовах. І про це варто розказати аудиторії. Тож час настав.

Головний Telegram-канал банкірів

У номер увійшла частина матеріалів, які готувалися до війни, та додалися безліч свіжих інтерв’ю, бізнес-кейсів та аналітики.

Особливу увагу в журналі приділили історіям успішної роботи українських банків і бізнесу у військових умовах. Вони ввійшли до спецпроєкту «На своєму фронті», де кожна історія демонструє, що війна – це надскладний виклик, але українці здатні долати і такі, та навіть демонструвати високі показники.

Головним героєм номеру став Олег Гороховський, співзасновник monobank, і розповідь про те, як він із командою попри війну рухає український фінтех уперед.

Крім того, Banker.ua підготував оновлений digital-рейтинг банків, страхових компаній і МФО. У ньому наведені свіжі дані про ступінь цифровізації українського фінсектору: кількість брендових запитів, трафік їхніх сайтів, популярність мобільних додатків тощо.

На читачів чекають цікаві інтерв’ю з СЕО та топ-менеджерами кількох провідних банків з іноземним капіталом, експертні колонки на тему інвестицій та податкових нововведень, опитування гравців ринків на актуальні теми, масштабна інфографіка про вплив війни на фінсектор та багато іншого.

Зазначимо, що редакція Banker.ua не забула про психологічну підтримку та протидію медіаатакам, автоогляди, кулінарні поради, цікаве кіно та інші життєві теми, які не тільки цікаві українцям попри війну, але навіть необхідні як розрада у складні часи.

Тож на читачів чекає безліч актуальних та корисних матеріалів у свіжому номері журналу Banker.ua. Купити журнал ви можете за посиланням.

Довідка:

Журнал Banker.ua – банківський журнал України, який публікує банківські рейтинги, інтерв’ю, експертні коментарі, фінансові огляди, а також матеріали в стилі lifestyle банкірів, про подорожі, їжу, модні тренди, спорт і т.п. Журнал розрахований на банківську і бізнес-аудиторію. Перший номер вийшов у жовтні 2020 року. З третього номера (березень 2021 року) журнал збільшив кількість сторінок і вийшов у роздрібний продаж.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)