Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
За півроку українські банки закрили сотні відділень: скільки залишилося
З січня по червень число структурних підрозділів українських банків скоротилося на 3,4%, повідомляє НБУ.
Українські банки продовжують скорочувати число відділень: «Приватбанк» за півроку закрив 143 філії, «Ощадбанк», «Альфа-банк», «Укрсиббанк» і «Укргазбанк» згорнули 94, 15, 12 і 7 відділень відповідно, передає Banker.ua з посиланням на матеріали Інтерфакс-Україна.
За даними НБУ, за півроку банки закрили 239 відділень, зменшивши їх кількість до 6 895.
Найбільші «втрати» в першому півріччі поніс державний «Приватбанк», який скоротив число своїх відділень до 1 574 (-143). «Ощадбанк» в січні-червні закрив 94 філії (залишилося 1 743), тоді як «Альфа Банк» залишив 203 працюючих відділення (-15), «Укрсиббанк» «відмінусовав» за півроку 12 філій (залишилося 260 працюючих), а «Укргазбанк» згорнув 7 (на сьогоднішній день працюють 269).
Деякі ж банки в цей період розширили мережу своїх відділень: серед них ПУМБ (+12), ПІБ (+7) та «Укрбудінвестбанк» (+4). Так, Перший Український Міжнародний Банк в першому півріччі збільшив кількість відділень до 236, «Промінвестбанк» – до 33, а «Укрбудінвестбанк» – до 52.
Найбільше число працюючих відділень сьогодні у «Ощадбанку» (1 743) і «ПриватБанку» (1 574). У п’ятірці фінустанов-лідерів за кількістю філій також «Райффайзен банк» (396), «Укргазбанк» (269) і «Укрсиббанк» (260).
Варто зазначити, що без підрозділів сьогодні працюють такі банки, як «Сітібанк», ІНГ «Банк Україна», «Альпарі Банк», Розрахунковий центр, УБРР, банк «Портал», «Кредитвест Банк», банк «Авангард», СЕБ «Корпоративний банк» і «Дойче банк ДБУ».
Читайте також: Боротьба за здібних: як бренд роботодавця впливає на вибір кандидатів
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, за даними НБУ, в I кварталі банки держсектору і фінустанови з іноземним капіталом скорочували мережу своїх відділень і звільняли співробітників, тоді як приватні банки, навпаки, відкривали філії та розширювали штати.
Коментарі (0)