Бернар Арно втратив першість в списку найбагатших людей

Власник холдингу Louis Vuitton Moët Hennessy (LVMH) Бернар Арно втратив першість в списку найбагатших людей світу за версією Forbes. Про це повідомляє Banker.ua з посиланням на Forbes.

Акції його компанії знизилися на 1,1% через побоювання, що новий спалах коронавірусу в Китаї завдасть шкоди туризму і шопінгу.

Ринок люксових товарів зазвичай зростає перед китайським Новим роком (в цьому році його святкують 25 січня), але на тлі епідемії цього може не статися.

17 січня статки Джеффа Безоса знизилися на $ 760 млн до $ 115,6 млрд (акції Amazon знизилися на 0,7%), через що Безос опустився на друге місце. Зате статки Арно в п’ятницю виросли на $ 1,9 млрд, до $ 117 млрд завдяки тому, що акції LVMH підскочили на 0,7%.

На даний момент найбагатшою людиною в світі знову став засновник Amazon Джефф Безос. Станом на 21 січня його статки зросли на $ 489 млн до $ 116,1 млрд. А на рахунках Арно зменшилися на $ 3,7 млрд, до $ 112,9 млрд.

Нагадаємо, в кінці грудня 2019 Бернар Арно очолив список п’яти мільярдерів-щасливчиків. Зате Джефф Безос потрапив до переліку мільярдерів-невдах 2019 року.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)