ico
Пн, 01 Бер
USD 27.9456 ico
EUR 33.8449 ico
RUB 0.37335 ico
RU
USD 27.9456 ico
EUR 33.8449 ico
RUB 0.37335 ico

Bitcoin досяг піку і відкотиться до $20 000 – Guggenheim Partners

Інвестування в Bitcoin та інші криптовалюти – не дуже хороша ідея, вважають в Barclays Private.

Вдень у четвер вартість Bitcoin знижується в межах 10%: ціна ВТС відкочується все далі від позначки $33 000, передає Banker.ua.

На думку глави CryptoQuant, нинішнє падіння Bitcoin спровокували кити Coinbase, що зливають ВТС на біржу: вдень 21 січня перша криптовалюта торгується на рівні трохи вище $32 270.

Інвестиційний директор Guggenheim Partners Скотт Майнерд, в свою чергу, заявляє, що в 2021 році перша криптовалюта вже досягла свого піку, і найближчим часом ми можемо побачити відкат ВТС до позначки $20 000.

Варто зазначити, що раніше той же Майнерд прогнозував зростання вартості Bitcoin до $400 000 – правда, в довгостроковій перспективі.

Криптоаналітик Алекс Крюгер вважає, що подібні висловлювання глави Guggenheim Partners спрямовані на зниження вартості Bitcoin з метою подальшої купівлі криптовалюти за нижчою ціною в лютому.

При цьому головний стратег Barclays Private називає інвестування в Bitcoin та інші криптовалюти «не дуже хорошою ідеєю» через їхню волатильність.

На його думку, багато хто з інвесторів під час наступного перегляду виключить цифрові активи зі своїх портфелів, оскільки криптовалюта – не дуже надійна основа для довгострокового зростання.

Читайте також: Кризовий період для банків ще не закінчився: опитування банкірів

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, на думку директора Binance в країнах СНД Гліба Костарева, сьогоднішнє зниження курсу ВТС частково пов’язане з критичними коментарями кандидата на пост глави американського Мінфіну Джанет Йеллен, яка заявила, що «стурбована використанням цифрових активів для злочинних цілей».


Коментарі (0)

Авторизація

Ми використовуємо файли cookie для збору аналітичних даних про взаємодії з нашим веб-сайтом, щоб поліпшити взаємодію з Користувачем. Також для того, щоб скористатися деякими функціоналом і сервісом banker.ua Користувач може добровільно передавати персональні дані. До них можуть належати: ім'я, адреса електронної пошти, акаунти в соціальних мережах, поля форм можуть запитувати й інші дані. Детальніше про файлах cookie і персональних даних дізнайтеся в Політиці конфіденційності.
Прийняти
×