Bitcoin вступає в нову бичачу фазу – Bloomberg

Bitcoin

Вранці у понеділок перша криптовалюта торгується вище $23 400 за монету.

Вже найближчим часом перша криптовалюта вступить у нову бичачу фазу. Такого висновку дійшли стратеги Bloomberg на чолі зі старшим аналітиком агентства Майком Макглоуном, передає Banker.ua з посиланням на Coinspot.

У середині літа Bitcoin опинився на дні, і зараз торгується майже на 66,4% нижче за свій історичний максимум, досягнутий у листопаді 2021 року.

У той же час, зазначається в доповіді Bloomberg, перша криптовалюта все ще зберігає статус найперспективнішого активу, і нова фаза зростання, яка ось-ось настане, вкотре доведе величезний потенціал Bitcoin.

Як зазначає в доповіді Майк Макглоун, ФРС США все ще «давить» на криптосферу та акції IT-сектору плюс інвестори відмовляються від вкладень у технологічний сектор на тлі геополітичних ризиків, що посилюються. Тим не менш, додає стратег Bloomberg, після того, як фаза накопичення набуде агресивного характеру, тренд зміниться.

Головний Telegram-канал банкірів

Варто зазначити, що вранці в понеділок перша криптовалюта торгується в зеленій зоні: курс ВТС станом на 8:40 становить $23.408 за монету, а загальна капіталізація Bitcoin досягає $446,78 млрд.

У плюсі ​​сьогодні й інші топові криптовалюти: вартість ЄТН становить $1.722,45, Tether торгується по $1,0000 за монету, курс BNB досягає $326,90, а XRP – $0,37539.

Загальна капіталізація ринку на 8 серпня становить $1,10 трлн.

Раніше на бичачі сигнали для Bitcoin вказали аналітики Bank of America: на їхню думку, посилення відтоку криптовалют із бірж та обмежена пропозиція вказують на те, що інвестори продовжують утримувати позиції на тлі ралі в ризикових активах.

Bitcoin

Читайте також: Чому важливо підтримувати українські банки

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, на думку засновника фонду SkyBridge Capital Ентоні Скарамуччі, подальше падіння вартості Bitcoin малоймовірне, оскільки криптовалютний ринок вже «намацав дно».


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)