У BofA пояснили, чому Bitcoin не може бути засобом хеджування від інфляції

bitcoin

Кореляція між Bitcoin та S&P 500/Nasdaq наприкінці січня досягла історичного максимуму.

Експерти Bank of America вважають, що ВТС торгується як ризиковий актив і закликають інвесторів не розглядати першу криптовалюту як засіб захисту від інфляції, повідомляє Banker.ua з посиланням на матеріали Investing.com.

Bitcoin не корелює із золотом, а отже, не є надійним захистом від інфляції, упевнені аналітики Bank of America.

За їхніми словами, ВТС більшою мірою торгується як ризиковий актив, про що свідчить взаємодія першої криптовалюти із фондовим ринком.

Так, кажуть у BofA, у липні 2021-го кореляція між Bitcoin та індексами S&P 500 й Nasdaq почала зростати, а наприкінці січня поточного року досягла історичного максимуму, що говорить про «ризиковий» характер монети ВТС.

Головний Telegram-канал банкірів

Іншої точки зору щодо цього дотримується інвестор Білл Міллер, який називає першу криптовалюту «страховкою від фінансової катастрофи».

«Це як страховий поліс, а вони не мають внутрішньої вартості», – зазначив експерт у коментарі CNBC.

Легендарний інвестор також розповів, що, незважаючи на здешевлення активу на 35% нижче за його максимальну вартість, він продовжує тримати значну позицію в криптовалюті, оскільки вона досі перебуває «в зародковому стані».

Ніколас Мертен з Dogifox, у свою чергу, зазначає, що корпоративні інвестиції в криптовалюту можуть забезпечити стабільне зростання цифрових активів: як каталізатор, який виведе ринок із нещодавньої корекції, експерт вказує саме інституціоналів.

У четвер, 10 лютого, Bitcoin торгується на рівні $43,784.47 за монету.

crypto currency

Читайте також: Карлос де Корду (Credit Agricole Bank): «Кризові часи – це можливості для нас, адже люди прагнуть стабільності і звертаються до міжнародних банків з хорошою репутацією»

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, на думку аналітиків JPMorgan, перша криптовалюта досягла своєї максимальної вартості, а справедлива ціна Bitcoin безпосередньо залежить від рівня волатильності.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)