Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Bitcoin за добу впав на 7,2%, «потягнувши» до червоної зони провідні активи
Близько $100 трлн зосереджено в руках людей, які вважають, що Bitcoin – не більше ніж хобі, зазначають у Fundstrat.
На ранок 18 лютого перша криптовалюта подешевшала більш ніж на 7%. Після Bitcoin «посипалися» й інші активи, повідомляє Banker.ua з посиланням на ForkLog.
Вранці в п’ятницю Bitcoin подешевшав до $40,8 тисячі: за останню добу курс ВТС впав на 7,2%, а капіталізація першої криптовалюти скоротилася до $770 млрд.
З початку лютого Bitcoin зміцнився на 6,7%, тоді як з початку 2022-го встиг подешевшати в цілому на 11%. За підсумками 2021-го ВТС зріс у 1,6 раза.
Після Bitcoin у п’ятницю «посипалися» і найбільші альткоїни: Ethereum подешевшав до $2 900 (-6%), вартість Binance Coin впала до $406 (-4%), курс XRP ослаб до $0,79 (-4%). Terra за останню добу втратила 9,1% від вартості.
Падіння Bitcoin було за вчорашнім зниженням фондових індексів: S&P 500 і Nasdaq Composite за підсумками сесії знизилися на 2,12% і 2,88% відповідно.
У JPMorgan впевнені, що після підвищення ставки ФРС криптовалюти продовжать дешевшати, і епосі спекуляцій на ринку цифрових активів настане кінець.
За словами Девіда Келлі з JPMorgan, якого цитує РБК, після підвищення ставок інвестори почнуть відмовлятися від вкладень у «божевільні ідеї» та високоризиковані активи, віддаючи перевагу проєктам, що приносять реальну віддачу.
Том Лі з Fundstrat, у свою чергу, прогнозує зростання курсу ВТС до $200 000. На його думку, зараз стрімкий зліт першої криптовалюти стримується відсутністю інвестицій у Bitcoin з боку покоління бебі-бумерів.
За словами експерта, понад 75% усіх багатств у Сполучених Штатах контролюються людьми старше 65 років, і близько $100 трлн зосереджено в руках людей, які вважають, що Bitcoin є чимось на зразок хобі.
На думку Тома Лі, прийняттю ВТС бебі-бумерами може сприяти прозоре регулювання криптовалют.
Читайте також: Нові власники: хто і як купував банки в Україні та світі
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що 17 лютого Верховна Рада ухвалила Закон про віртуальні активи.
Коментарі (0)