Бізнес активно подає заявки на релокацію: їх вже більше 1800

Найчастіше бізнес переїжджає до Львівської, Закарпатської, Чернівецької та Івано-Франківської областей.

В Україні наразі зареєстровано 1846 заявок від бізнесу на переміщення із небезпечних регіонів. На безпечну територію вже перевезли 745 із них, а 558 компаній відновили роботу, передає Banker.ua з посиланням на заяву заступниці міністра економіки Тетяни Бережної в ефірі телемарафону.

У країні діє програма Мінекономіки «Релокація бізнесу»: для участі у ній потрібно подати заявку на онлайн-платформі Relocate.Prozorro.Sale. Зробити це можуть будь-які підприємства, незалежно від їхнього розміру.

Головний Telegram-канал банкірів

«Після того, як ви подасте заявку, вона почне оброблятися, і вам запропонують зручні способи перевезення вашого підприємства на безпечні території… Зараз для 286 підприємств проводиться пошук відповідної локації», – заявила Бережна.

За її словами, найбільша кількість підприємств перемістилася з Харківської (193), Київської (180), Донецької (106) та Дніпропетровської (27) областей.

«Ми спочатку чуємо запити підприємства, яке бажає релокуватися, далі зв’язуємо їх із обласними державними адміністраціями на місцях та обираємо оптимальний варіант», – зазначила Тетяна Бережна.

Найчастіше бізнес переїжджає до Львівської області (25% випадків). Далі йдуть Закарпатська (16%), Чернівецька (11%) та Івано-Франківська (7%) області.

Читайте також: Українські банки змогли покращити свої фінансові показники

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, за даними ЄБРР, Банк може надати кредит у розмірі 25 млн. євро для підтримки ліквідності Львова та його ключових муніципальних підприємств під час війни.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)