Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
До 2030 року блокчейн принесе світу «додаткові» $1,7 трлн – PwC
Протягом найближчого десятиліття «центрами блокчейн-інновацій» поряд з Британією і Німеччиною стануть Китай, Японія та Індія.
Завдяки масовому впровадженню технології блокчейн до 2030 року світова економіка зможе «заробити» додаткові $1,7 трлн. Сфери охорони здоров’я та освіти, а також держуправління протягом 10 років отримають «бонус» у вигляді $574 млрд. Таку думку в своєму новому звіті висловили експерти компанії PwC, передає Banker.ua з посиланням на матеріали ForkLog.
На думку дослідників PwC, найбільшими бенефіціарами впровадження блокчейну протягом найближчого десятиліття стануть держуправління, охорона здоров’я та освіта.
При цьому найпомітніший економічний ефект від масового використання технології очікується в сфері відстеження ланцюжків поставок. Тут аналітики прогнозують прибуток в розмірі $962 млрд. У той же час, сфера залучення клієнтів зможе «задовольнитися» символічною сумою в $54 млрд.
Також зазначається, що протягом найближчого десятиліття «центрами блокчейн-інновацій» поряд з Британією і Німеччиною стануть Китай, Японія та Індія. Завдяки технології, Китай зможе отримати додаткові $440 млрд, Японія заробить $72,3 млрд, а Індія – $62,2 млрд.
Читайте також: Споживче кредитування скорочується: огляд ставок у вересні
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Міністерство фінансів і Мін’юст Німеччини мають намір замінити паперові облігації та акції цифровими версіями цінних паперів.
Коментарі (0)