Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Ціни на золото досягли двотижневого максимуму
Безпрецедентні заходи зі стимулювання економіки можуть сприяти зростанню вартості «жовтого металу» в 2021 році до $2300, прогнозують в Metals Focus.
Перспективи прийняття пакету економічних стимулів владою США підштовхнули «золоті котирування» вгору: вранці 8 грудня ціни на золото знаходяться біля максимуму з кінця листопада, передає Banker.ua.
Згідно з даними торгів, вранці у вівторок лютневий ф’ючерс на золото подорожчав до $1874,1 (+ 0,44%) після зльоту до $1875,95 напередодні. У той же час, вартість березневого ф’ючерсу на срібло зросла на 0,21%, досягнувши позначки $24,843.
Варто також зазначити, що, за даними аналітичної компанії Metals Focus, безпрецедентні заходи зі стимулювання економіки можуть сприяти зростанню вартості «жовтого металу» в 2021 році до $2300. Експерти зазначають, що через низьку прибутковість за держоблігаціями зберігання золота, яке вже неодноразово довело свою захисну функцію, стає все більш вигідним.
Сьогодні, за словами аналітиків, золото не користується попитом у спекулянтів, а вартість активу переживає тривалу корекцію, що дає шанс учасникам ринку наростити інвестиції в умовах поточної кризи.
Що ж стосується срібла, то унція металу в 2021 році, згідно з прогнозом Metals Focus, буде коштувати в середньому $28,60.
Зазначимо також, що, згідно з даними НБУ, 1 грам золота в Україні сьогодні коштує 1 665.7114 гривень, грам срібла оцінюється в 21.5783 гривень, вартість платини зафіксувалася на позначці 933.0943 грн/грам, а паладію – 2 130.1022 грн/грам.
Читайте також: Співпраця з МВФ, дірки в бюджеті і п’ятиріччя BankID: про що говорять експерти в своїх соцмережах
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що серед головних підтримуючих факторів для ціни золота аналітики називають ослаблення долара і перспективу затвердження владою США пакету допомоги, спрямованої на вирішення економічних проблем.
Коментарі (0)