Німецький Commerzbank припинив обслуговувати платежі до рф

Банк працює на ринку рф з 1993 року

Німецький Commerzbank припинив обслуговувати платежі до росії, крім таких до російської дочірньої структури фінансової групи, кредитної організації «Комерцбанк (Євразія)», передає Banker з посиланням на матеріал польського Bank Handlowy w Warszawie (BHW).

Головний Telegram-канал банкірів

Прикметно, що Commerzbank почав працювати на російському ринку одним із перших, відкривши філію ще 1993 року. Нині він не здійснює трансакції на адресу російських банків. Виняток зроблено лише для власної «дочки» — «Комерцбанк (Євразія)», пише Moscowtimes.

Про проблеми із платежами через Commerzbank повідомила дочірня кредитна організація американського банку Citigroup. Зареєстрований у Польщі Bank Handlowy w Warszawie (BHW) заявив, що більше не може проводити трансакції на адресу російських структур через відмову банку-кореспондента, яким виступав Commerzbank.

Читайте також: Денім від Levi’s: чим Лівай Страусс заслужив всесвітнє визнання і як створив прибутковий бренд

Втрата ще одного великого європейського банку відрізає канали, якими російська фінансова система пов’язана із зовнішнім світом, замикаючи її в рублевій зоні та операціях із країнами-ізгоями.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що заяви голови ФРС обвалили біткоїн до тритижневого мінімуму.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)