Deutsche Bank залучить Microsoft, Google і Amazon для модернізації

Deutsche Bank оголосив тендер для Microsoft, Google і Amazon, щоб перебудувати застарілі і фрагментовані технологічні мережі німецького банку. Про це повідомляє Banker.ua з посиланням на Reuters.

Звернення банку до американських технологічних компаній, про яке раніше не повідомлялося, є частиною технологічної інвестиції в 13 мільярдів євро (14,20 мільярдів доларів), яку Deutsche Bank запланував здійснити до 2022 року. Технологічні мережі банк реструктурує, щоб оговтатися від багаторічних збитків.

Бернд Лейкерт, який нещодавно приєднався до ради директорів Deutsche Bank в якості директора з технологій у групі програмного забезпечення SAP, контролює цю ініціативу.

Deutsche Bank відзначив в заяві: «Щоб допомогти нам оцінити наші варіанти, ми почали тендер з декількома постачальниками хмарних послуг… ми очікуємо, що зможемо завершити процес в найближчі місяці».

Хмарні технології є проблемою для всіх глобальних банків, але Deutsche Bank особливо щосили намагався налагодити свої мережі протягом десятиліть після швидкого глобального розширення, яке включало придбання Morgan Grenfell в Лондоні і Bankers Trust в Сполучених Штатах.

Нагадаємо, найбільший банк Німеччини Deutsche Bank за підсумками 2019 року отримав 5,265 млрд євро чистого збитку проти чистого прибутку в 341 млн євро роком раніше.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)