Журнал Banker опублікував digital-рейтинг банків, страхових компаній і МФО за 1 півріччя 2021 року

рейтинг главная

Редакція сайту Banker.ua випустила свіжий номер журналу Banker, в якому опублікований актуальний digital-рейтинг українських банків, страхових компаній і мікрофінансових організацій за 1 півріччя 2021 року.

У рейтингу традиційно проаналізовано активність ключових учасників фінансового ринку в інтернеті за методикою, розробленою Banker.ua.

Digital-рейтинг містить 4 блоки:

– ТОП за кількістю брендових запитів. У вибірці враховувалися запити російською, українською та англійською мовами з 1 січня до 1 липня 2021 року в пошуковій системі Google;

– ТОП найпопулярніших сайтів банків, страхових і МФО. Тут враховувалися дані аналітичних компаній SimilarWeb, Alexa та Semrush, які займаються вивченням поведінки користувачів у мережі. Головним параметром є трафік сайтів за перші 6 місяців поточного року;

– ТОП за кількістю підписників у соціальних мережах. Дані для цього блоку зібрані серед найбільш популярних соцмереж Facebook, Instagram і Telegram на момент підготовки журналу до випуску;

Головний Telegram-канала банкирів

– ТОП найпопулярніших мобільних додатків. Аналізувалися дані з App Store і Google Play за кількістю скачувань додатків, зоряним рейтингом, кількістю оцінок користувачів і за тим, яке місце додаток посідає в категорії «Фінанси».

Нововведенням цього рейтингу стало те, що тепер місце в рейтингу банків, страхових і МФО показане в динаміці у порівнянні з попереднім рейтингом. Біля кожного учасника показано кількість позицій, на які вони піднялися або опустилися за аналізований період.

Відзначимо, що лідери рейтингів залишилися практично незмінними, однак у середині рейтингових таблиць відбулися значні зміни. Аналіз також показав, що деякі учасники змогли відчутно поліпшити свої позиції, провівши масштабну роботу з початку року.

Ознайомитися з повною версією рейтингу і придбати шостий номер журналу можна тут.


Коментарі (0)