Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Банків, які здійснюють дистанційні виплати гарантованого відшкодування, побільшало: хто приєднався
Сьогодні гарантоване відшкодування вкладникам у дистанційному режимі виплачують чотири банки.
Дистанційні виплати гарантованої суми відшкодування за вкладами здійснюють вже чотири банки-агенти ФГВФО, повідомляє Banker.ua з посиланням на дані прес-служби Фонду.
За два тижні з моменту запуску дистанційних виплат гарантованого відшкодування вкладники банків, що ліквідуються, отримали майже 48 млн гривень.
На сьогоднішній день виплати гарантованого відшкодування у дистанційному режимі здійснюють чотири банки-агенти Фонду гарантування вкладів фізосіб: Приватбанк, Укргазбанк, банк «Південний» та ПУМБ. Останній приєднався до програми 5 травня 2022 року.
Так, зазначає прес-служба ФГВФО, Перший український міжнародний банк запустив процес дистанційної виплати гарантованого відшкодування через систему Інтернет-банкінг – ПУМБ online.
Ініціатива Фонду реалізована шляхом доопрацювання мобільного додатка ПУМБ online, в якому у всіх клієнтів банку (як існуючих, так і нових) з’явилася можливість подати заявку на виплату відшкодування в онлайн-режимі. Функція, уточнюють у ФГВФО, доступна з останнім оновленням програми.
Гарантована сума буде зарахована на картковий рахунок вкладника, відкритий у ПУМБ.
У банку нагадують, що ключовим завданням Фонду гарантування вкладів фізосіб є забезпечення гарантованих виплат вкладникам неплатоспроможних банків, які перебувають у процесі ліквідації.
За словами заступника директора-розпорядника ФГВФО Наталії Рудухи, безпека та зручність вкладників для Фонду – на першому місці.
«Завдяки спільній роботі Фонду та банків-агентів на сьогодні вже чотири банки – Приватбанк, Укргазбанк, АБ «Південний» та ПУМБ – запустили процес виплат гарантованого відшкодування з дистанційною верифікацією вкладника», – зазначають у ФГВФО.
Виплати гарантованого відшкодування, додають у Фонді, здійснюються у плановому режимі через Автоматизовану систему виплат.
Читайте також: Відповіді на п’ять запитань, що хвилюють банки та фінсектор у період воєнного стану
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що банки-агенти ФГВФО ведуть налаштування своїх систем для здійснення виплат онлайн.
Коментарі (0)