До уваги клієнтів sportbank!

Шановні клієнти АТ «ТАСКОМБАНК»!

Повідомляємо Вам про рішення АТ «ТАСКОМБАНК» припинити розвиток та подальшу роботу проекту sportbank. Інформуємо Вас, що:

  • З 17 квітня залучення нових клієнтів та оформлення нових продуктів через застосунок sportbank припинено.
  • З 12 травня 2024 року застосунок sportbank буде недоступний для подальшого використання.

Відповідне рішення ухвалене Правлінням АТ «ТАСКОМБАНК». Основною причиною стали значні зміни у зовнішньому середовищі, що вимагають коригування бізнес-моделі Банку та його стратегії вцілому. Наразі ТАСКОМБАНК зосередиться на розвитку власних проектів.

Проект sportbank здійснює діяльність на підставі ліцензії АТ «ТАСКОМБАНК». Отже усі клієнти sportbank є клієнтами ТАСКОМБАНКУ, і Банк продовжить їх обслуговування, забезпечуючи надійний і сучасний фінансовий сервіс.

АТ «ТАСКОМБАНК» пропонує Вам скористатися програмою зручного переходу на умови подальшого обслуговування або обрати інші продукти банку, ознайомившись з умовами на веб сайті Банку https://tascombank.ua/ або відвідавши будь-яке відділення Банку.

З 17 квітня 2024 року ваші продукти будуть доступні в застосунку TAS2U.

Якщо Ви не є користувачем застосунку TAS2U:

  1. Завантажте застосунок TAS2U;
  2. Зареєструйтеся в застосунку використовуючи Ваш фінансовий номер та номер картки sportbank;
  3. Прийміть умови оферти для подальшого обслуговування в ТАСКОМБАНКУ;
  4. Ми автоматично перевипустимо Ваші картки sportbank на віртуальні картки success card. Відобразимо в застосунку усі банківські продукти, які були Вами оформлені у sportbank з перенесенням залишків коштів на рахунках;
  5. Ознайомтеся з новими тарифами на послуги та продукти ТАСКОМБАНКУ за посиланням та продовжуйте користуватися сервісом від українського Банку.

Якщо Ви вже є користувачем застосунку TAS2U:

  1. Оновіть застосунок TAS2U, увійдіть та прийміть умови оферти для подальшого обслуговування в ТАСКОМБАНКУ;
  2. Ми автоматично перевипустимо Ваші картки sportbank на віртуальні картки success card. Відобразимо в застосунку TAS2U усі банківські продукти, які були Вами оформлені у sportbank з перенесенням залишків коштів на рахунках;
  3. Ознайомтеся з новими тарифами на послуги та продукти ТАСКОМБАНКУ за посиланням та продовжуйте користуватися зручним банківським сервісом.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)