Долар дешевшає в міру ослаблення волатильності на валютному ринку: дані торгів

Індекс валюти США вдень у понеділок опустився до 89,95 пункту (-0,07%): аналітики ING прогнозують падіння показника в найближчі дні до позначки 89,65.

Долар продовжує дешевшати на тлі валют-конкурентів: 24 мая євро зріс до 1,2203 EUR/USD, тоді як в парі з ієною «американець» подешевшав до 108,92 USD/JPY, передає Banker.ua.

Ослаблення волатильності на валютному ринку спровокувало чергову хвилю падіння валюти США: в понеділок євро зміцнився до долара до 1,2203 EUR/USD, на тлі ієни «американець» просів до 108,92 USD/JPY, тоді як фунт стерлінгів торгується в парі з доларом на рівні 1,4151 GBP/USD.

Індекс американської валюти сьогодні вдень знизився до 89,95 пункту (-0,07%): аналітики ING прогнозують падіння показника в найближчі дні до позначки 89,65. За їхніми словами, не дивлячись на коливання цін на сировинні товари і обвал криптовалютного ринку, волатильність на ринку залишається вкрай низькою, тоді як схильність інвесторів до ризику продовжує зростати.

Що ж стосується пари EUR/USD, то, з одного боку, на думку деяких експертів, зростання європейської валюти в останні дні обмежене коментарями президента ЄЦБ про те, що говорити про згортання схеми викупу облігацій на суму $1,85 трлн ще занадто рано. З іншого ж, відчутну підтримку «європейцю» надає оптимізм на тлі відновлення економічної діяльності в єврозоні.

На думку аналітиків UBS Global Wealth Management, в 2021 році долар продовжить своє падіння, і пара EUR/USD зросте до позначки 1,25. У той же час, прогнозують вони, у 2022-му американська валюта відновиться, і ближче до літа наступного року, на тлі згортання монетарних стимулів ФРС США, євро до долара впаде до позначки 1,20 EUR/USD.

Читайте також: Факторинг в Україні: які умови пропонують банки

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, на думку експертів MUFG Bank, ближче до літа фінансові проблеми, з якими стикаються Сполучені Штати, загостряться, і передбачити, наскільки серйозні бюджетні вливання будуть потрібні для їхнього вирішення, доволі складно.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)