Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
«Доступна іпотека 7%»: українці взяли на купівлю житла 845 млн грн
З моменту запуску програми доступну іпотеку встигли оформити 977 українців.
З 18 по 22 жовтня банки, задіяні в програмі доступного іпотечного кредитування, підписали з клієнтами 30 нових угод, передає Banker.ua.
Минулого тижня банки-учасники програми «Доступна іпотека 7%» видали українцям на купівлю житла 29 млн гривень: житло на вигідних умовах з 18 по 22 жовтня придбали ще 30 сімей.
Всього ж з моменту запуску програми доступну іпотеку встигли оформити 977 українців: обсяг кредитування в рамках проєкту сягнув 845 млн гривень.
При цьому 75,79% від загальної суми позик, виданих на придбання житла під 7%, було надано покупцям квартир на вторинному ринку, а 24,21% – на первинному.
В цілому ж 19 банків, що надають дешеву іпотеку в рамках держпрограми, отримали від громадян 1394 заявок на кредитування на загальну суму 1216 млн гривень: 76,19% – на купівлю «вторинки» і 23,81% – на придбання житла на первинному ринку.
Найбільше запитів на участь у програмі надійшло з Києва (33,2%), Київської (30,8%), Харківської (6,5%), Львівської (6,3%) та Рівненської (3,9%) областей.
Решта 19,3% заявок були отримані банками від жителів інших регіонів країни.
Кількість кредитів, наданих фінустановами минулого тижня, зросла на 3%, тоді як сума позик збільшилася на 4%. Число заявок з 18 по 22 жовтня збільшилося на 4%, а їхня сума – на 5%.
Читайте також: «Велика сімка», українська економіка і ціни на енергоносії: огляд соцмереж експертів з 4 по 15 жовтня
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що з 11 по 13 жовтня банки-учасники програми «Доступна іпотека 7%» позичили українцям на купівлю житла понад 16 млн гривень.
Коментарі (0)