Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
«Доступна іпотека 7%»: в «Укргазбанку» розповіли, скільки квартир вже допомогли купити українцям
Максимальна сума іпотеки під 7% становить 2 млн гривень, тоді як ціна об’єкта нерухомості не має перевищувати суму в 2,5 млн гривень, нагадують в «Укргазбанку».
Державний «Укргазбанк» видав українцям 101 кредит на купівлю житла в рамках програми «Доступна іпотека 7%», передає Banker.ua з посиланням на прес-службу фінустанови.
«Укргазбанк» видав українцям першу сотню кредитів на купівлю житла під 7%: число доступних іпотек, наданих з лютого 2021 року, досягло 101.
Загальний обсяг кредитування в рамках «Доступної іпотеки 7%» станом на 29 червня становив 421,3 млн гривень: з них 97 млн гривень було надано з моменту запуску програми «Укргазбанком».
Варто зазначити, що 95 іпотечних кредитів з 101, виданих на сьогоднішній день «Укргазбанком», – на купівлю квартир на вторинному ринку нерухомості.
У банку нагадують, що учасниками програми «Доступна іпотека 7%» можуть стати громадяни України, які відповідають вимогам щодо наявності/відсутності нерухомості і ті, місячний дохід сімей яких не перевищує десятикратного розміру середньої зарплати в регіоні, де розташована нерухомість.
Кредити під 7% річних видають терміном на 20 років при первинному внеску в 15%.
Максимальна сума «дешевої» іпотеки досягає 2 млн гривень, в той час як ціна об’єкта нерухомості не може перевищувати суму в 2,5 млн гривень.
На вигідних умовах можна купити нерухомість, нормативна площа якої становить 50 кв. м. загальної площі предмета іпотеки на одного громадянина або сім’ю з двох осіб і 20 кв. м. – на кожного наступного члена сім’ї.
Читайте також: Боротьба за здібних: як бренд роботодавця впливає на вибір кандидатів
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що 77,87% зі схвалених на сьогоднішній день заявок в рамках програми «Доступна іпотека 7%» припадає на купівлю «вторинки», тоді як 22,13% коштів взяті на придбання житла на первинному ринку нерухомості.
Коментарі (0)