Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
В рамках “єОселі” кредити на житло взяли вже понад сім тисяч сімей
Протягом минулого тижня українці отримали за програмою 144 кредити на 232 млн грн.
Понад 7 тисяч українських родин вже взяли кредити на придбання житла за програмою “єОселя” на загальну суму 10,7 млрд грн від початку дії програми, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу Мінекономіки.
62% з них – військовослужбовці за контрактом та силовики, додали в міністерстві. При цьому 11% – педагоги та науковці, 9% – медики. В той же час 18% позичальників – українці, які не мають власного житла, або хочуть покращити житлові умови – вони взяли кредит на умовах масової іпотеки – під 7%.
“Найбільше кредитів взяли мешканці Київської області та міста Києва, а також Львівської, Вінницької, Волинської, Одеської, Рівненської областей. Користується “єОселя” попитом і в прифронтових регіонах – кредити на купівлю житла беруть також в Запорізькій та Миколаївській областях. Зазначу, що з минулого тижня за програмою можна взяти кредит на придбання не лише квартир, а й приватних будинків та таунхаусів”, – зазначила заступниця міністра Надія Бігун.
Зокрема, минулого тижня українці отримали за програмою 144 кредити на 232 млн грн, серед яких:
- кредити під 3% отримали 80 військовослужбовців та силовиків, 11 педагогів, 10 медиків та 1 науковець;
- кредити під 7% отримали 37 українців без власного житла та 5 ВПО.
Найчастіше кредити брали для придбання житла на вторинному ринку (105 кредитів) та у забудовника (31). Також 8 українців взяли кредити на купівлю квартири, яка будується.
Найбільше іпотечних кредитів взяли мешканці:
- Київської області – 40;
- міста Києва – 29;
- Львівської області – 9;
- Одеської області – 8;
- Рівненської та Хмельницької областей – по 7.
Скористатись програмою доступного кредитування можуть як представники окремих професій, так і громадяни, які не мають у власності житла або хочуть покращити його умови.
Для військовослужбовців ЗСУ за контрактом, вчителів, медиків та науковців пільгова ставка складає 3% річних. Для інших категорій – учасників бойових дій, ветеранів, ВПО, інших громадян – ставка іпотеки становить 7%.
Читайте також: Емоція ціною у мільйони: 5 яскравих суперкарів українського ринку
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Приватбанк продає 80 тисяч безнадійних кредитів фізосіб.
Коментарі (0)