В рамках єРоботи кошти на власний бізнес отримають ще 211 підприємців

Переможці працюють найчастіше у торгівлі, переробній промисловості та сфері тимчасового розміщення.

За підсумками шостої хвилі реалізації програми «Власна справа» в рамках проєкту єРобота Мінекономіки вирішило надати мікрогранти для 211 заявників на загальну суму 49,78 млн гривень. Очікується, що після реалізації цих проєктів буде створено 524 нових робочих місця, передає Banker.ua з посиланням на пресцентр Міністерства економіки України.

Головний Telegram-канал банкірів

Найбільшу кількість переможців у новій хвилі зареєстрували у Рівненській області (29 осіб), Києві (25 осіб) та Львівській області (23 особи).

Стосовно галузей, то переможці працюють найчастіше у торгівлі, переробній промисловості та сфері тимчасового розміщення.

У Мінекономіки відзначають великий попит з боку підприємців на участь у програмі «Власна справа». До 2 жовтня поточного року тривало подання заявок на сьому хвилю, а відсьогодні, з 3 жовтня, розпочнеться восьма хвиля.

Зауважимо, що найбільше переможців було затверджено в рамках першої хвилі – 523 заявки на суму 120,3 млн гривень.

Читайте також: +10 до ефективності: які IT-рішення використовує український бізнес під час війни

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, за даними Мінцифри, іноземці тепер зможуть оформити та вести бізнес в Україні онлайн. Комітет Верховної Ради України з податкової та митної політики рекомендував парламенту ухвалити законопроєкт №5270 про е-резидентство у другому читанні.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)