Єврорада продовжила дію “економічного безвізу” для України на рік

Таким чином, український бізнес не сплачуватиме мито і квоти при експорті товару в Європейський союз щонайменше до червня 2024 року.

Термін дії режиму безмитної торгівлі України з Євросоюзом продовжили ще рік. Відповідне рішення ухвалила Єврорада сьогодні, 25 травня, передає Banker.ua з посиланням на заяву прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

Головний Telegram-канал банкірів

“Це означає, що український бізнес не платитиме жодних мит, квот і тарифів при експорті товару в ЄС як мінімум до червня 2024 року”, – написав глава уряду у Telegram.

Шмигаль подякував європейським партнерам за рішення, яке допоможе бізнесу та економіці України у надскладних воєнних умовах.

Експорт українських товарів в ЄС здійснюється на пільгових умовах з кінця травня 2022 року. У квітні 2023 року Комітет з міжнародної торгівлі Європарламенту схвалив продовження дії нульового імпортного мита ЄС на українські товари на ще один рік.

За словами першого віце-прем’єр-міністра – міністра економіки Юлії Свириденко, торік Україні вдалося наростити експорт в Євросоюз до $27,9 млрд, у тому числі завдяки лібералізації торгівлі.

Читайте також: Крізь випробування: якими стали банки за час війни. Частина 1

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Місія МВФ розпочала перший перегляд програми для України на $15,6 млрд.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)