Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
ФГВФО продає офісно-складський центр і пул активів двох банкрутів: ціни і дати торгів
Ціна пулу активів «Дельта Банку» і банку «Фінанси та кредит» стартує з 332,3 млн гривень, а початкова вартість офісно-складського центру в Києві і 2448 одиниць основних засобів збанкрутілих КБ «Преміум» і «Діамантбанку» становить 123,78 млн гривень.
ФГВФО анонсував нові аукціони з продажу майна ліквідованих банків. Серед лотів – великий офісно-складський центр в столиці, а також великий пул активів двох неплатоспроможних фінустанов, передає Banker.ua.
Як повідомляє прес-служба Фонду, пул активів «Дельта Банку» і банку «Фінанси та кредит» буде виставлено на продаж в системі Prozorro.Продажі одразу ж після вихідних – у вівторок 11 травня. Електронний аукціон пройде за голландською моделлю, а ціна лота GL18N719580 стартує з 332,3 млн гривень.
Пул активів «Дельта Банку» і банку «Фінанси та кредит» включає 9 кредитів юросіб, сукупна заборгованість за якими складає 10,6 млрд гривень, а середній термін прострочення перевищує 5 років. У ФГВФО звертають увагу на те, що за частиною кредитів відкриті кримінальні справи, а за деякими відсутній повний пакет документів.
Що ж стосується застави за кредитами, то тут вказуються заводи з виробництва великовантажних машин і пневматичної гальмівної апаратури, а також транспорт і виробниче обладнання. Майнові комплекси загальною площею 511 392,63 кв. м. розташовані в Полтавській області.
Другий лот, ціна якого стартує з 123,78 млн гривень, буде виставлено на торги в четвер 13 травня. Йдеться про офісно-складський центр в Києві і 2448 одиниць основних засобів збанкрутілих КБ «Преміум» і «Діамантбанку».
Як зазначають фахівці Фонду, офісно-складське приміщення, розташоване в столиці (вул. Скляренка, 4), може бути використано як для ведення бізнесу, так і для здачі в оренду. Загальна площа будівлі становить 10 806 кв. м.
Взяти участь в «англійському» аукціоні з продажу лота G21N019662 можуть фізособи і юридичні особи, які попередньо зареєструються в «Prozorro.Продажі».
Читайте також: Гроші без кордонів: якими будуть тренди фінтеху в 2021 році
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що минулого місяця ФГВФО отримав від продажу активів неплатоспроможних банків трохи більше 35 млн гривень. З 428 відкритих електронних аукціонів, проведених в квітні, лише 29 виявилися результативними.
Коментарі (0)