ФГВФО продає пул активів шести банків-банкрутів на 11,7 млрд грн

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) виставляє на продаж пул активів шести неплатоспроможних банків – ВТБ Банку, Дельта Банку, Діамантбанку, Родовід Банку, Фідобанку, “Фінанси і кредит”. Торги відбудуться 12 березня 2020 року на майданчику ТОВ «Фьост Файненшиал Нетворк Юкрейн». Про це повідомляє Banker.ua з посиланням на прес-службу ФГВФО.

Основа пулу – майже 300 кредитів юридичних та фізичних осіб, а також майнові права та дебіторська заборгованість.

Середня простроченність по кредитах – в середньому 7 років. Загальна сума заборгованості – 11,7 млрд грн.

Початкова ціна пулу активів – 2,32 млрд грн. В ході торгів вона може знизитися до 464,5 млн грн.

Серед об’єктів застави по кредитах – нерухомість комерційного призначення, житлова нерухомість та земельні ділянки. Їх загальна заставна вартість становить понад 467 млн ​​грн.

“Фонд гарантування нагадує, що мова йде про продаж саме кредитів і прав вимог, тобто боргів, а не безпосередньо об’єктів нерухомості або майна в заставі по ним. Це означає, що при покупці цих активів інвестор отримує можливість працювати з проблемними кредитами”, – зазначає ФГВФО.

Нагадаємо, на цьому тижні аукціон з продажу пулу активів чотирьох ліквідованих банків (АТ “ВТБ Банк”, АТ “Дельта Банк”, ПУАТ “Фідобанк” і АТ “Банк “Фінанси та кредит”), який повинен був відбутися 3 лютого, був скасований за рішенням суду.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)