Нацбанк ініціює проєкт “Фінансова грамотність для захисників та захисниць України”

ВСУ

Він має на меті допомогти військовим, ветеранам і їхнім родинам впевнено орієнтуватися у фінансових питаннях, які щодня впливають на їхнє життя та добробут.

​Національний банк України ініціює новий проєкт “Фінансова грамотність для захисників та захисниць України”, щоб підтримати тих, хто нас захищає, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу НБУ.

Головний Telegram-канал банкірів

Зазначається, що у той час, коли наші воїни стоять на захисті держави, фінанси не мають бути для них ще одним фронтом. Саме тому регулятор планує створити зрозумілі та практичні інформаційно-освітні матеріали – про особисті фінанси, банківські та небанківські послуги, платіжну безпеку і права споживачів фінансових послуг.

З початку повномасштабного вторгнення військові та їхні родини зіткнулися з багатьма фінансовими питаннями – від обмеженого доступу до банківських послуг у зоні бойових дій до проблем із кредитами, ризиками шахрайства та збереженням фінансової стійкості.

Цей проєкт – для мобілізованих, діючих військовослужбовців і військовослужбовиць, ветеранів і ветеранок, а також для членів родин наших захисників і захисниць. Для всіх, хто тримає оборону – на передовій і в тилу.

Він реалізується у тісній співпраці з профільними державними органами, ветеранськими та військовими організаціями, громадським сектором, фінансовими установами та освітніми інституціями. Проєкт об’єднав навколо себе понад 50 партнерів, які прагнуть допомогти нашим захисникам та захисницям впоратися з фінансовими викликами, з якими їх довелося зіштовхнутися в умовах війни.

Щоб краще зрозуміти їхні потреби, Національний банк разом із партнерами проведе опитування для військових, ветеранів та членів їхніх родин. Долучитися до нього можна до 9 червня.

Результати опитування стануть основою для створення інформаційно-освітніх матеріалів для окремого розділу на сайті Національного банку з фінансової грамотності “Гаразд”, а також спеціального онлайн-курсу для наших захисників та захисниць.

Читайте також: «Банківська справа як шахова партія»: СЕО РАДАБАНКУ Андрій Грігель про стратегічне мислення, ризики і майбутнє фінансів

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що в Україні відновлюють вимоги щодо оцінки банками кредитного ризику.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)