Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Фонд гарантування продає пул активів банків, сформованих за «галузевим принципом»
Торги заплановано на 27 березня, стартова ціна лота становить 70,4 млн грн.
У системі Prozorro.Продажі відбудеться аукціон з продажу пулу активів банків, що ліквідуються Фондом гарантування вкладів, сформованого за так званим «галузевим підходом», передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу Фонду гарантування.
До складу виставленого на торги лота (GL43N1025772) увійшли права вимоги за кредитними договорами, що укладені з суб’єктами господарювання і фізичними особами, та дебіторська заборгованості суб’єктів господарювання, що перебувають на балансі АТ «МЕГАБАНК», ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК» та АТ «БАНК СІЧ».
Спільна ознака виставлених на торги активів – КВЕД боржника (оптова та роздрібна торгівля). Загальна заборгованість за включеними до складу пулу активами склала 715,5 млн грн.
У забезпечення виконання зобов’язань перед банками оформлено, зокрема:
- комерційну нерухомість в м. Запоріжжя, а саме: будівлі та споруди загальною площею 6633,3 кв. м – адміністративний корпус, насосна станція, контрольно-пропускний пункт, головний виробничий корпус, ангар для мийки автомобілів, багатопотоковий КПП тощо;
- зерно пшениці, кукурудзи, соняшника загальним обсягом більше 53 000 тонн з місцем для зберігання в Харківській обл;
- металобрухт, арматура, труби, балки та ін., що знаходяться в Харківській обл.;
- фінансову поруку.
Стартова ціна лота GL43N1025772 – 70,4 млн грн. Кожен актив, включений до складу лота, щонайменше 4 рази виставлявся на індивідуальний продаж у системі Prozorro.Продажі, а також більшість активів виставлялись на продаж у складі пулу, але так і не були реалізовані.
Торги будуть проходити за голландською моделлю аукціону. Участь у торгах можуть узяти як юридичні, так і фізичні особи, окрім російської федерації або осіб, пов’язаних з державою-агресором.
Кошти, отримані від продажу активів, спрямовуються на задоволення вимог кредиторів банків, що ліквідуються.
Читайте також: “Давид і Голіаф” крипторинку: чи зможе Ethereum вийти з тіні Bitcoin
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що S&P знизило рейтинг України до “СС” та прогнозує дефолт за зовнішніми боргами.
Коментарі (0)