Фонд гарантування виставить на продаж пул активів «Дельта банку» і «Фінанси та кредит»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) запланував 5 березня 2020 року аукціон з продажу пулу активів АТ «Дельта Банк» та АТ «Банк «Фінанси та кредит». Торги відбудуться на майданчику DebtX по відкритій, прозорій процедурі. Про це повідомляє Banker.ua з посиланням на прес-службу ФГВФО.

До складу пулу увійшли 9 кредитів юридичних осіб. Частина з них перебуває у заставі НБУ. Загальна сума заборгованості за кредитними договорами становить 8,3 млрд грн. Середня прострочка за кредитами – 4 роки.

Початкова ціна лоту – 8,3 млрд грн.

Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону з поступовим зниженням ціни упродовж дня.

Основними об’єктами застави за кредитами у складі пулу є кілька цілісних майнових комплексів, розташованих у Полтавській області. Серед них – автозавод із виробництва великовантажних автомобілів, а також завод із виробництва пневматичної гальмівної апаратури для автотранспортних засобів.

Фонд гарантування вкладів нагадує, що мова йде про продаж саме кредитів і прав вимог, тобто боргів, а не безпосередньо об’єктів нерухомості чи майна у заставі за ними. Це означає, що при купівлі цих активів інвестор отримує можливість працювати з проблемними кредитами.

Нагадаємо, протягом поточного тижня (10.02. – 14.02.2020) ФГВФО виставив на продаж активи ліквідованих банків на загальну суму 1 650,21 млн грн.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)